Bütün penis halkalarının hepsinin boyutlarının aynı olduğunu düşünüyosanız penis halkaları sitemizden inceleyin göreceksinizki hepsi farklı boyutta penis ring seçiminiz esnek veya ayarlanabilir penis halkası olmalıdır. Orgazmlarınızı ve dayanıklılığınızı arttırmaya hazır olduğunuzda, penis halkalarının sizin zevkiniz için yapabileceği her şeye yapma zamanıdır.

Daha İyi Bir Uyum Sağlayın

Standart bir penis halkası satın aldığınızda, ölçümlerinizi milimetreye kadar bilmek zorundasınız. Neden? Çünkü çok büyük bir tane alırsanız, zevkinizi arttırmaz. Çok küçük ve sinir hasarı gibi olası yaralanmalara neden olabilir veya sıkışabilir ve kesilmesi gerekebilir. Ayarlanabilir penis halkasıyla bunun için endişelenmenize gerek yok. Öncelikle bir mezura almaya gerek duymadan, hizalayıcıyı milinize veya testislerinizin tabanına kaydırın. Sadece sizin için yapılmış gibi hissedeceksiniz .

Birden Çok Boyut Satın Almanıza Gerek Yok
Hiç, istediğiniz boyuta ihtiyacınız olmadığından emin olmadığınız için, küçük, orta ve büyük boyutta üçlü esnek penis halkaları satın aldınız mı? Doğru bedeni bulursunuz ve sonra asla kullanmayacağınız iki işe yaramaz penis yüzüğü ile kalırsınız. Ve arkadaşlarınız kullanamayacağınız rastgele bir penis halkası konusunda yetenekli olabilirler. Ayarlanabilir bir penis halkasını, bir kez alırsınız ve daima kullanırsınız.

Onlar daha rahat
Onlar daha penis halkaları, cildinizin etrafındaki cildi sıkıştırabilir, saçınızı çekebilir ve dikkatli olmazsanız, biraz fazla sıkıştırabilir. Orgazm iyi olabilir, ama almak için yaşadığın acı? Çok değil. Ayarlanabilir bir penis halkası taktığınız kadar geniş açılabildiğinden ve vücudunuza kolayca ayarlanabildiğinden, geleneksel halkaların , çekmeli, sokması ve rahatsızlığını atlarsınız. Profesyonel ipucu: İşiniz bittiğinde ve çıkarmaya hazır olduğunuzda, çıkarmadan önce daha büyük bir boyuta ayarlayın. Bu sizi çıkarmak isterken acıdan kurtaracaktır.

Vücudunuza Uyum Sağlar
Aletin. Asalınızda, tipik ereksiyonun ötesinde tipik olarak büyüyüp küçülmez, ancak bu zamanla değişmeyeceği anlamına da gelmez . Ayarlanabilir penis halkaları ne olursa olsun vücudunuza uyum sağlar. Ereksiyonunuz her zamanki gibi zor değil mi? Hala sığacak. Biraz kilo aldı ve aletinin “tabanı” biraz değişti mi? Almış olduğunuz penis halkanız ayarlı olduğundan bir sorun yaşamıcaksınız. Topların soğuk hava nedeniyle tuhaf şeyler mi yapıyor? Yüzüğü hala testislerin etrafına sığdırabilirsiniz..

Kullanmak Daha Çok kolay Olabilir
Ayarlanabilir bir penis halkası kullanmanın tüm faydalarını göz önünde bulundurarak, denemenin ana nedeni, bu ilk deneyimden sonra kullanmanızın daha olası olabileceğidir. Bir şeyler iyi hissettirdiğinde, iyi uyuyorsa ve kullanımı kolaydır, seks veya mastürbasyondan önce yakalamanız çok daha olasıdır . Ayarlanabilir bir penis halkası kullanımıyaygındır. Daha da iyisi, standart penis halkalarından daha iyi olmasa da iyi çalışır, böylece daha fazla zevk ve memnuniyet elde edersiniz. Kullandığın bir penis halkası al, sonra bir daha asla? Para verme. Bunun yerine, tekrar tekrar seçmeniz daha muhtemel olan ayarlanabilir bir halka elde edebilirsiniz.

Sonuç
Ayarlanabilir bir penis halkasının inceliğinin, esnekliğinin veya genel boyutunun sizi aldatmasına izin vermeyin. Bu halkalar en basitleri kadar güçlü, etkili ve orgazmdır - bazen daha fazlası. Genellikle daha kolay ve daha rahattır, bu da ekstra hassasiyet, dayanıklılık veya daha sert bir ereksiyon isteyip istemediğinizi seçmenizi kolaylaştırır . Birden fazla stil arasında geçiş yapmak isteyen penis halka kullanıcıları için, bunu daha fazla zevk ve eğlence için yetişkin oyuncakları koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz . Yaptığına sevineceksin.