Fantazimarketim'in değnek vibratörlerinin bu koleksiyonunda, zevkinizi bir sonraki seviyeye taşımak için kullanılabilecek keyifli bir dizi bulacaksınız.

Bu günlerde çok sayıda büyük vibratör masajı modeli var, bu günlerde her kadın, cinsel tatminin artması için kullanılabileceğini vibratör modelleri vardır. Daha önce orgazma ulaşmakta güçlük çekiyorsanız ya da mastürbasyon yapmak için daha yoğun bir şey yapmak istediğinizde, bu değnek vibratörlerinden birini denemek ve sizi doruğa doğru eğlendiren ve uyarmak için yeni hisler edinme zamanı.

Basit, şık ve gizli bir tasarımla, elektrikli masajcılar cinsel tatmin elde etmek için çeşitli şekillerde kullanılabilir. Bir değnek masajı kullanmanın en popüler yolu mastürbasyon sırasında klitoris uyarmaktır. Düzenli kullanımda, birçok kadın doğrudan bu en hassas bölgeye uygulanan güçlü titreşimlerin bir sonucu olarak birden fazla orgazm veya hatta orgazm olma yeteneğine sahiptir.

Ayrıca bir partner ile cinsel ilişki kurmak için bir değnek vibratör kullanabilirsiniz. Ön sevişme sırasında, partnerinize ya da tam tersine titreşimleri uygulamak için asayı kullanın. Klitörüsünüze doğru çalışmaya başlamadan önce eşiniz, erotik bir uyarılma için kalçalarınızı, uyluklarınızı, mide ve meme uçlarınızı masaj yaparak başlayabilir. Cinsel ilişki sırasında, bir partner tarafından nüfuz edilirken daha yoğun bir uyarılma yaşanması için klips uygulanabilir. Satın alma işleminizle birlikte gizli nakliye ve faturalandırma için bizden sipariş verin.