Her iki durumda da, bunun için çalışmak zorunda kalmadan istediğin yoğun uyarımı elde edersin! Ellerinizi meşgul etmeden zevkin doruklarınıza çıkacaksınız.

Seksi kelebek vibratörler titreşimlerimizden biriyle bir parmağınızı kaldırmanıza gerek kalmadan akıllara durgunluk veren cinsel uyarımı yaşayın! Ellerinizi, vücudunuzun geri kalanını keşfetmek için kullanın, böylece giyilebilir veya silinebilir vibratörünüz tüm işinizi sizin için yapar! Mastürbasyon yaparken veya eller serbest bir seks oyuncağıyla sevişirken yorgun kollarınızda veya rahatsızlık vermeyen seks pozisyonunda değil, zevkinize odaklanın! Bu yetişkin oyuncaklar, kadın mastürbasyon ve bir eş ile cinsel ilişki için mükemmel ürünlerdir. çünkü vücudunuzun veya sevgilinizin diğer duyusal parçalarını uyarmak için ellerinizi kullanabilirsiniz! Gıcırdayan seks oyuncaklarımız çok fazla dikkat gerektirmez .

İşinizi yaparken, inanılmaz bir şekilde takabileceğiniz ve dokunabileceğiniz bir şey istiyorsanız, kadınlar için giyilebilir vibratörlere göz atın! Bu seks oyuncakları, ön sevişme ve oral seks sırasında kullanım için mükemmeldir, çünkü eşinizle sıcak ve ağır şeyler yaşarken, sürekli olarak sevdiğiniz titreşimleri sunar! Sadece maceracı parmaklarınız ve ellerinizle başka şeyler yapmak istediğiniz için yoğun bir klitoris stimülasyonundan vazgeçmek zorunda değilsiniz! Sadece yetişkin oyuncağını yerine koy, aç ve zevkle erotik bir masajın keyfini çıkar! Eğer, cinsel tatmin edici bir şekilde yaşamak istiyorsanız ama yapacak çok işiniz varsa, işinizi yaparken seks oyuncağı giyin! Süpürme, vakumlama, bulaşık yıkama, çamaşırları katlama, yemek yapma, alışverişe gitme, işe gitme, ve kıyafetlerinizin altında gizli vibratörünüzü giyerken bile kar kürekle. Ev işleri ve işler hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Kablosuz ya da uzaktan kumandalı bir vibratörünüz varsa, takabilirsiniz ve sevgilinizle inanılmaz bir zaman geçirebilirsiniz, erotik bir orgazm zevki dalgasından sonra dalga verecektir. Partnerin baştan çıkarıcı titreşimleri kontrol etmesine ve doruğuna tam güç vermesine izin ver! Bu, gecenin ne zaman geleceğinin sapık, erotik bir hatırlatıcısına dönüşecek! Klübü bir gezi, bir yemek günü veya özlü bir film olsun, heyecan verici titreşimler sizi ve sevgilinizi sıcak tutacak ve havasında. Bıkkın zevklerinizin kaçtığı her seferinde onu döndürmesine izin verin. Tarih gecesi hiç bu kadar kederli gelmedi! XXX tarihiniz, hiç tanımadığınız bir erotik çiftler gecesiyle sona ermektedir. Ellerinizi rahat bırakın ve giyilebilir veya silinebilir vibratörlerden biri ile son derece el değmeden zevkler alın!