İster gizli ve hem de kullanımı kolay küçük bir klitoris vibe veya daha yoğun doyumlar verecek kompakt bir vibratör masajı olsun, koleksiyonumuzda bol seçenek var. Düzinelerce farklı tasarım ve özelliklerle, vibratör satın aldığınızda ve Fantazimarketim'den vibratör aldığınızda cinsel istekleriniz için mükemmel bir seçim yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Aramanıza nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, vibratörünüzün hangi malzemeyle yapılmasını istediğinizi düşünün. En popüler klitoris vibrasyonlarımız dan bazıları silikondan yapılmıştır. Bu, temizlenmesi kolay ve yıllar boyunca iyi durumda olan hipoalerjenik, vücut açısından güvenli bir malzemedir. Ayrıca dokunulduğunda harika hissedilen yumuşak ve pürüzsüz bir dokuya sahiptir. Jöle titreşimleri bir başka popüler seçenektir çünkü sağlam ve esnek olmaları ve çeşitli uyarıcı dokulara sahip olmaları dır.

Ayrıca vibratörleri tercih ettiğiniz özelliklere göre de arayabilirsiniz. Parmak vibratör ve zevk topları, yeni başlayanlar için harika olan düz klitoris uyarıcılarıdır. Kompakt bir masaj ürünüdür aynı zamanda çeşitli seviyeleri ve açılarla klitorisinizi kızdırır ve uyarır. Eğer oral seks seviyorsanız, yumuşak, simüle eden bir klitoris vibratör seçin. Ayrıca eyimli yapılan klitorisli vibratörler olan popüler tavşan seks oyuncaklarımızı da bulabilirsiniz. Mükemmel uyumunuzu bulmak için tüm koleksiyona göz atın, sonra Fantazimarketime'de sipariş verebilirsiniz.