Ama bir yumurta ya da mermi seks oyuncağı ile, evde saklamak kolay ya da hareket halindeyken yanınızda götürmek için küçük ve kullanışlı bir üründür.

Bu titreşimli küçük vibratörler, cinsel arzularınızı tatmin etmek için her an için hazırdır. Titreşimli bir mermi veya yumurtayı doğrudan yerleştirin ve zevkin doruklarına çıktıkça, sizin üzerinde tarifi olmayan bir keyif yaşayacaksınız.

Seks oyuncakları olan yeni biriyseniz, bu küçük vibratörlerden biriyle yanlış gidemezsin. Mermiler ve yumurtalar en klasik seks oyuncaklarıdır ve kullanımı oldukça kolaydır. Birçok kadın vibratör'leri istediğiniz yere yerleştirip titreşim ayarlarını seçerek elde edebileceğiniz küçük boyut ve kontrol sayesinde bu vibratörler normal vibratör'lere göre biraz daha az korkutuyor. En deneyimli seks oyuncağı kullanıcıları bile, sürekli olarak heyecan verici cinsel uyarılma sağladıkları için tekrar tekrar bu vibratör'lere geri dönüyorlar.

Mermi vibratörlerinin sadece mastürbasyon sırasında kullanılmasına gerek olmadığını unutmayın. Aslında, kablosuz bir mermi veya yumurta, eğlenceli bir seks oyuncağını aşk hayatınıza dahil etmek için mükemmel bir seçenektir. Küçük boyutları nedeniyle, bu titreşimli oyuncakların bir eş ile cinsel ilişki sırasında kullanımı kolaydır. Daha fazla heyecan için ön sevişme'nizin bir parçası olur ya da zevkinizi yoğunlaştırmak için klitoris inize tutun.

Fantazimarketim'de çok çeşitli seks mermileri ve seçebileceğiniz yumurtalar bulacaksınız. İpeksi pürüzsüz olan veya dokulu bir yüzeyi olan veya kablosuz kumanda veya ısınma özelliklerinden birini seçebilirsiniz. Mükemmel uyumunuzu bulmak için koleksiyonumuza göz atabilirsiniz.