Bizim mini parmak uyarıcıları parmağınızın üzerinde kayma ve sıkı doyuma yardımcı olmak için çeşitli parmak vibratörler kullanılmaktadır. Bu küçük kişisel masajcılar, hareket halindeyken kadınları ve göze çarpmayan kullanımları için idealdir.

Parmaklarınızın ucunu en sevdiğiniz seks oyuncağına dönüştürerek, titrek bir parmak vibratörüyle! Bu keyifli mini vibratörler parmağınızın üzerinde kayıyor ve size cinsel titreşimlerin baştan çıkarıcı gücünü veriyor! Çevik uzantılarınız mükemmel bir kadın mastürbasyon aracıdır çünkü tam olarak ne tür bir uyarının cinsel bir ecstasy'ye dönüşeceğini bilirsiniz!

Sevdiğiniz titreşimleri en çok ihtiyacınız olan yere koyan küçük bir seks oyuncağı ile kişisel zevkiniz üzerinde tam kontrol sahibi olun. Bir parmak vibratörüyle, parmağınızın basit bir dokunuşuyla patlayıcı orgazm yaşayabilirsiniz. Bu vibratörler çok küçük ve kullanışlı, herhangi bir kadın için idealdir ve orgazm'mı geliştirmek için lütfen hemen her cinsel pozisyonda kullanılabilir. Bizim parmak seks oyuncakları da bayanlar için mükemmeldir çünkü onlar gizli, saklanması kolay,

Ama bu seks oyuncakları sadece solo mastürbasyon için değil! Bunlar bir partnerle cinsel ilişki sırasında kullanım için mükemmeldir! Her geçen saniye ile daha yakın ve daha yakın olacak şekilde yoğun çift orgazm için seks sırasında parmağınızla vibratörle masaj yapın. Hatta seks veya ön sevişme sırasında onun küçük giyilebilir vibratör olarak kullanabilirsiniz!

Ona, sevdiğiniz aynı titreşimlerle cazip hale getirerek yaşadığı en büyük oral seks verin. Ona bir el işi veya darbe işi yaparken ve onun için cinsel uyarımı artırırken horozunu ve toplarını incele! İyice tatmin edince, size parmak vibratörü koyarken size özlem duyduğunuz şehvetli masajı vermesine izin verin. En titreşimli parmak oyuncakları, hem ince hem de büyük parmakları barındırmak için esniyor, bu nedenle çiftler için bu seks oyuncakları tasarlandı!

Titreşimli yüzüğünle dalga geçtiğinde onun duygusal dokunuşunun altında titredi. Keyifli bir meme ve meme masajı ile ısınmasını sağlayın ve ardından favori klitörüsü'nüze doğru ilerleyin! klitörüsü girdiğinde, hayatının en tatmin edici parmakları içindesin! Bir zevk artırıcı parmak vibratör ile, cinsel dokunuş her zamankinden daha uyandırıcı olacak!

Orgazm hazzının dalgasından sonra, en iyi seks için vücudunuzu emerek, size akacak! Büyük final için zamanı geldiğinde klitoris masaj yaparken parmak seks oyuncakını tekrar parmağına tak ve tekrar tekrar boşal! Parmak oyuncaklar çiftler için en büyük seks oyuncakları bazılarıdır, bu yüzden sevgilinizle daha fazla keyif almaya hazırsanız, bu elit giyilebilir mini oyuncaklardan birini elde etme zamanı!