Hiç kendinize baktınız ve daha büyük, daha kalın veya daha uzun olmanızı dilediniz mi? Partnerinizin penisinin büyüklüğü için seni yargılamasından mı korkuyorsun? Penisini büyütmek için penis pompası kullanabilirsin . Ancak, diğer büyütme yöntemlerini denemeden önce, riskleri ve alternatifleri anladığınızdan emin olun.

İşte bilmeniz gerekenler. Birçok Erkek Daha Büyük Bir Penisinin Olmasını İstiyor. Penisine bakarsan ve bir iki veya daha uzun veya daha kalın olmasını istersen, yalnız değilsin. Birçok erkek aynı şeyi ister. Türkiye'de ortalama penis büyüklüğü dik olduğunda beş ila altı inç arasındadır. Porno'da gördüklerinize bakılmaksızın, bu saygın bir boyuttur. Seks yaptığınız her insan ayak boyu penis ile ilişkiye girmek istemez. Nadirende olsa bazı kadınlar büyük iri penislerden hoşanır ve isterler. Çok uzun bir penis hızlı veya sert seks sırasında ağrıya ve hatta morarmaya neden olabilir. Büyüklük gerçekten seks söz konusu olduğunda her şey değildir.

Tüm Genişleme Seçenekleri Geçicidir Anında penisinizin büyümesini isteye bilirsiniz ama bu denli hızda penis büyümemektedir. Bazı yöntemler gerçekten işe yaramaz. Daha büyük bir penis almaya kararlıysanız ve kalıcı olmayan sonuçlarla rahatsanız, seçenekleriniz vardır. Max Results Pump gibi penis pompaları , vakumlu emiş kullanarak penisinizin şaftına daha fazla kan çeker. Bunu bir penis halkasıyla birleştirirseniz, kendinize daha büyük bir ereksiyon vererek normalden daha huysuz olursunuz. Siz orgazm olana kadar sürecek, zaman ayırın ve anın tadını çıkarın. Penis uzatmaları , gerçekten geçici bir donanım için çıkarılabilir bir kol seçeneğidir. Bir miktar yağ ekleyin, uzantıyı ereksiyonunuzun üzerine yerleştirin ve eşiniz fazladan çevrenin ve uzunluğun avantajından faydalanın. İşiniz bittiğinde, çıkarın ve temizleyin, böylece bir sonraki seks yapmak istediğinizde hazır olur. Bazı Tedaviler Erektil Disfonksiyona Neden Olabilir

Daha büyük bir penis için çaresizliğinizin sizi çok fazla tedavi veya daha fazla istilacı seçenek denemenize yönlendirmesine izin vermeyin. Bazıları erektil disfonksiyon (ED) gibi daha büyük sorunlara yol açabilir. Penis ameliyatları ve ağırlıklar ile uzanan penis hem kalıcı sinir hasarına neden olabilir hem de ED'ye yol açabilir. Bu noktada, sadece bedeninizden memnun değilsiniz, aynı zamanda ereksiyon da yapamazsınız. Gerçek olamayacak kadar iyi görünen tedavilerle ilgili önlemleri alın veya kalıcı boyut artırımı talep etmeye çalışın. Sana daha büyük bir penis vermenin gerçek bir mucize ilacı yok.

Cinsiyetin Diğer Bölümlerine Odaklanın Cinsiyetin Diğer Bölümlerine Odaklanın Penetrasyon özellikle senin için iyi hissettiriyor , ama sekste tek şey bu değil. Bedeninizi sevmiyorsanız, bunun yerine cinsiyetin diğer kısımlarına odaklanın. Eşinizin hissetmek istediği yerlere dokunmak, yalamak, öpmek ve daha fazlasını yapmakta gerçekten başarılı olun. Hem siz hem de eşiniz için her zamankinden daha iyi seks yapmak için parmaklarınızı, dilinizi ve hatta seks oyuncaklarınızı kullanın.

Oral seks becerileriniz üzerinde çalışın ve eşinizi dilinizle çıldırtın. Ön sevişmeyi “gerçek” cinsiyetten önce her şey olarak düşünmeyi bırakın. Nüfuz etmeden önce yaptığınız tüm seksi şeyler seks olarak sayılır, öyleyse onun gibi davranın. Karşılıklı mastürbasyon yapmayı deneyin, böylece ikiniz de nüfuz etmeden en sevdiğiniz yoldan inersiniz. Eşiniz daha büyük, daha kalın bir D'ye sahipse, büyük bir yapay penis satın alın ve eşinize istediklerini vermek için “dublör horozunuz” olmasına izin verin. Seks, her iki ortağın da iyi hissetmesini ve arzularını yerine getirmesini sağlamalıdır . İşiniz bittiğinde ikiniz de memnun olduğunuz sürece, nasıl yaptığınız önemli değil.

Sonuç Bedeninizi gerçekten düşürürseniz, özellikle seks sırasında, kendinizi geçici olarak büyütmek için penis pompası gibi güvenli ve istilacı olmayan bir şey denemek. Fakat penetrasyondan daha çok seks olduğunu unutmayın. Eşinizi başka şekillerde tatmin ederseniz, kaç inç'iniz olduğunu - veya sahip olmadığınızı umursamayacaktır. Daha fazla seks yapmak için potansiyel tehlikeleriniz olmadan, her ikinizden de anınızdan daha fazlasını elde etmek için cinsiyetin diğer kısımlarına odaklanın. At Jack ve Jill Yetişkin , size uzunluğu vermek pompa ve uzantıları bol sunmak ve mümkün olan en güvenli şekilde istediğiniz çember.