Baştan çıkarıcı titreşimleri, hem şaft hem de klitorisli tavşan kulaklarından geçerek, erotik zevklerini geliştirmek ve orgazmları yepyeni bir seviyeye taşımak isteyen kadınların en iyi seçimidir. Miranda, bataryasıyla çalışan seks oyuncağına olan sevgisini paylaştı ve Charlotte'a takıldığından beri tavşan vibratörleri bir süredir çok popüler bir seçim oldular!

Daha önce hiç tavşan vibratör denemediysen, endişelenme! Eğlenceli renklerle, gerçek görünümlü başlıklar ve damarlarla dolu gerçekçi tavşan vibratörlerine kadar daha düşük titreşimli giriş seviyesi modları bulunmakta. Tavşanlar, aynı zamanda, klitoris ve G-noktasını eşzamanlı olarak zevkin doruklarına çıkardığı için çok meşurdur, fakat tamamen yeni özellikler onları daha da keyifli kılmıştır. Bazıları kablolu uzaktan kumandalarla donatılmıştır, böylece eğlence ve hızınızı rahatça ve hızlı bir şekilde ayarlayabilir, diğerleri ise son derece çok yönlü hale getiren bükülebilir tasarımlara sahiptir.

Piyasadaki en iyi tavşan vibratörü arıyorsanız, bu müthiş oyuncağın monoton hayatınızın nasıl renklendirdiğini görmek için gerçek müşteri yorumlarını okuyun. Dönen başlık ile tavşan vibrator bazı akıllara durgunluk veren G-spot uyarısı için veya içinde gerçekçi hissettiren , dönen bir kafa ile bir mod seçebilirsiniz. Tabii ki, bu vibrasyonların hepsi de klitoral uyarım içindir ve her orgazmı sondan daha iyi yapan güçlü, titreşimli tavşan kulağı olan versiyonlar bulacaksınız. Kullanışlı özellikler filtre aracımızı kullanarak serbest, su geçirmez, şarj edilebilir ve vantuz tavşan vibratörler seçebilirsiniz.