Bu gizli, giyilebilir titreşimler, gece sizi nereye götürürse götürsün müthiş bir zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Titreşimli iç çamaşırlarımız sessiz ve göze çarpmayacak şekilde tasarlanmıştır, özel gizli vızıltılarınızı bilmeden uyarılmanızı artırmanızı sağlar. Ayrıca uzaktan kumanda özelliği, titreşim seviyelerini ayarlamanıza ve hatta kontrolleri eşinize ciddi bir şekilde seksi ön sevişme için aktarmanıza izin verir.

Çeşitli boyutları ve stilleri ile, koleksiyonumuzdaki herhangi bir kadın için mükemmel titreşimli külot lar var. Seksi ve romantik bir görünüm elde etmek için bir dantelli külot seçin ya da bir G-string veya tanga vibratörü ile biraz yaramaz hale getirin. Ve işler sıcak ve ağırlaştıkça titreşimlerin durması gerekmez; Ayrıca seks yaparken giymeye devam edebileceğiniz crotchless külotlarımız da var. Zaten sahip olduğunuz bir çift iç çamaşırı dönüştürmek istiyorsanız, dilediğiniz zaman gizli stimülasyon için herhangi bir çift için petite külotlu vibes birini seçin.

Tüm bu giyilebilir vibratörler, sizi cinsel olarak uyarmak için doğru noktalara çarpacak şekilde tasarlanmıştır. Vızıldamaya başlar başlamaz, vajinal uyarılmanın arttığını hissedersiniz ve sizi orgazma doğru ilerlersiniz. Kendi çiftinize sahip olduktan sonra, onların ihtiyatlı ama seksi zevklerinden zevk almanın yaratıcı yollarını bulmayı seveceksiniz. Onları partnerinizle birlikte ve dışarıda giyin; Sadece ikinizin bildiği seksi bir sırra sahip olmak muhteşem bir zevk ve heyecan yaratacaktır. Bunları sadece evin etrafında ya da şehir dışındayken kendiniz için de kullanabilirsiniz; Ruh halindeyken kendini seksi bir küçük destek göndermek için uzaktan kumandayı kullan.

Kadınlar için en iyi titreşimli külot bulmak için Fantazimarketim de alışveriş. Tüm siparişler faturalandırılır ve dikkatli bir şekilde gönderilir.