Sık Sorulan Sorular

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
Sitemiz de bulunan ürünlerimizin, beğenmiş olduğunuz görseline tıklayarak, ürünü açın. Sepete ekle butonuna tıklayarak alışverişinizi yapın. Dilediğiniz ürün seçimi bittiğin de alışverişi bitir butonuna tıklayın.
Siparişimi İptal Etmek İstiyorum ?
Vermiş olduğunuz sipariş, kargoya verilmiş ise iptal edilemez. Ürün size ulaştığın da ; ürün paketini kesinlikle açmadan, ürüne ait fatura ile birlikte, size ulaşmış olan kargoya vererek tarafımıza ulaştırabilirsiniz.Sipariş iptali durumunda, kargo bedeli müşteriye aittir.
Siparişim Bana Özel mi Gelir ?
Beğendiğiniz bir ürünü sipariş verdiğiniz de :Paketinizin üzerin de nereden geldiği, ne olduğu, ya da herhangi bir resim, tanıtım, reklam bilgisi bulunmayacaktır. Siparişiniz size ya da sizin belirttiğiniz başka bir alıcıya kimlik karşılığı teslim edilecektir.
Bulunduğum Şehire sipariş gelir mi ?
Türkiye içerisin de tüm şehirlerimize sipariş gönderimiz mevcuttur.
Ürün gönderme ücretini ne kadar öderim ?
Site de seçmiş olduğunuz ürünlerin gideceği adrese sadece 7 tl kargo bedeli alınmaktadır.
Teslimatta Gecikme Yaşanırsa ?
Ürün siparişinizi verirken adreste eksik bulunmamasına, ayrıntılı bir adres tarifi olmasına dikkat edin.
Kargodan Siparişim Eksik Geldi !
Ürünü teslim alırken irsaliyede ürüne ait bilgileri kontrol edin. Ürünün kaç tane olduğunu nelerin olması gerektiğini irsaliyedeki isimlerden kontrol edin.Ürüne ait eksikler bulunduğunda, tarafımızla iletişime geçin.
Kargodan Teslim Alırken Fatura Verilmezse ?
Sitemiz de seçmiş olduğunuz hiç bir ürün faturasız değildir. Bütün ürün gönderimlerinde fatura ürün yanında mutlaka gönderilir. Lütfen kargo görevlisinden faturanızı isteyiniz.Eğer fatura olmadığını belirtirse kargo firmasından olmadığına dair tutanak yazdırıp bize mail ile bildiriniz.
Siparişlerimi Takip Edebilir miyim ?
Ürünün ne zaman geleceğini bilmek için sitemizden, size mail yoluyla kargo takip numarası verilecektir. Bu kargo takip numarası ile ürünün gelip gelmediğini kontrol edebilir siniz.İstediğim Ürünü Bulamazsam ? Sitemiz de bulunmayan bir ürün aramaktasınız. Bu noktada bize mail ya da canlı chat aracılığıyla ulaşabilir siniz.
Ne Zaman Teslim Alırım ?
Site de seçtiğiniz ürün sonrası ; havale işlemleriniz onaylandığında ürün teslimatı gerçekleşecektir. Siparişiniz 3 iş günü içinde teslim edilecektir.