Cart0Item(s)

Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Erkek Bakim Haplari

Seçimle eşleşen ürün yok.

Erkek Geliştirme Hapları Nedir?

Erkek geliştirme hapları, erkeklerin penislerinin boyutunu büyütmelerine ve / veya cinsel performanslarını iyileştirmelerine yardımcı olmak için üretilen haplardır. Cinsel arzuyu, cinsel güdüyü ve libidoyu yeniden uyandırarak kişinin benlik saygısını ve güvenini artırmak için doğal içeriklerle zenginleştirilmiştir.

Aynı zamanda, erkek geliştirme hapları yorgunluğu ve hatta erektil disfonksiyonu ortadan kaldırabilir. Aynı zamanda ereksiyon gücünüzü ve büyüklüğünü arttırırken enerjinizi, cinsel dayanıklılığınızı ve performansınızı da güçlendirebilirler.

Erkek Geliştirme Hapları Ne Yapar?

Erkek geliştirme hapları, erkeklerin penis boyutlarını ve cinsel performanslarını geliştirmelerine yardımcı olmak için üretilmiştir. Erkek geliştirme haplarının ne için kullanıldığını merak ediyorsanız, bir liste:

Libido Artırma

Cinsel Performansı Artırın

Erektil disfonksiyon

Enerjiyi Artırın

Savaş sonrası ruhsal bozukluk

Erkek Geliştirme Hapları Nasıl Çalışır?

Erkek geliştirme hapları, genital bölgeye kan akışı miktarını ve tutabileceği kan hacmini artırarak çalışır. Sarkık bir durumda, penis, vücudun diğer kısmı gibi, normal miktarda kan akışı alır, ancak zengin bir kan kaynağı ile arttığında ve Cavernosa ve Spongiosum'un süngerimsi dokularında sıkışıp kalırsa ereksiyon. Dikleştiğinizde bedeniniz artar. Bu aynı zamanda cinsel performans göstermenizi de sağlar.

Erkek Geliştirme Hapları Nasıl Alınır?

Erkek geliştirme hapları diğer takviyeler gibi alınabilir. Hapı başka bir takviye gibi patlat. </p>

Talimatları okumanız en iyisidir çünkü günde bir kez veya günde iki kez alınabilen erkek geliştirme hapları vardır. Aşırı dozdan kaçınmak için kaç tane hap alınacağına dair talimatları takip etmelisiniz. Evet, bu çok kolay ve rahattır, bu nedenle gerekirse günlük rutininize dahil etmek kolaydır.

Erkek Geliştirme Hapları Ne Zaman Alınır?

Erkek geliştirme hapları günün herhangi bir saatinde alınabilir, ancak talimatları takip etmek en iyisidir. Bazıları bunu sabah veya uyumadan önce alır. Bazıları da yemek yedikten sonra bunu alır. Bunu yapabilmeniz için en iyi zamanlamayı bulmanız gerekebilir.

Erkek Geliştirme Hapları Nereden Alınır?

Online erkek geliştirme hapları satın alabilirsiniz. Amazon'da bu tür birçok hap var. Ürün kalitesini sağlamak için bu hapları sunan markaların web sitelerini de kontrol edebilirsiniz.

Bu online satın alma hakkında iyi bir şey orada değerlendirmeleri ton bulabilirsiniz. Olumlu ya da olumsuz olsun, yorumlar mutlaka bir satın alma işlemi yapıp yapmayacağınıza karar vermenize yardımcı olacaktır.

Erkek Geliştirme Hapları Ne Kadar Sürer?

Erkek geliştirme hapları, nasıl kullandığınıza ve önerilen doza bağlı olarak bir veya iki hafta ve daha uzun sürebilir. Dikkate alınması gereken diğer bir faktör de hap sayısıdır.

30 jel veya kapsül içeren bir şişe erkek geliştirme hapı sunan markalar var, ancak her gün sadece bir tane almanız gerekiyor, bu yüzden bir ay sürecek. Ayrıca, 60 kapsüllü bir şişe erkek geliştirme hapı sunan ancak günde iki hap almanızı öneren markalar da var, bu yüzden bir ay boyunca dayanmak da iyi.

Kısacası, erkek geliştirme haplarının çoğu bir ay boyunca iyidir. Bununla birlikte, 60 kapsülünüz varsa ve günde 2 ila 3 kapsül alırsanız, bir ay sürmez.

Erkek Geliştirme Hapları Almanın Yan Etkileri Nelerdir?

Erkek geliştirme hapları genellikle güvenlidir, ancak hala dikkat etmeniz gereken bazı yan etkiler vardır. Ayrıca, bazı yan etkiler son derece tehlikelidir, bu nedenle sağlık durumunuzu ve tıbbi geçmişinizi dikkate almanız gerekir. </p>

İşte bu tür hapları kullandıktan sonra bildirilen yan etkiler.

Baş ağrısı

tıkanıklık

Kızarmış cilt

Alerjik reaksiyonlar

Mide bulantısı

Kas ağrısı

Baş dönmesi

İlaç reaksiyonları

Kulak çınlaması

Ani işitme kaybı

Ani görme kaybı

Penise kalıcı hasar

Kalp krizi

Ölüm

İnme

Erkek Geliştirme Haplarının Çalışması Ne Kadar Sürer?

Erkek geliştirme haplarının çalışması için gereken süre, ilaca verilen spesifik yanıttan, hapı yutmadan önce yediğiniz miktara kadar bir dizi faktöre bağlıdır.

Örneğin, sildenafil yaklaşık 30 dakika sonra çalışır. Sizin için doğru dozu aldıysanız, ereksiyon almayı kolay bulacaksınız.

Bir başka popüler erkek geliştirme hapı Viagra'dır ve aktif bir sindirim sisteminin vücut tarafından emilimini yavaşlatma şansı daha az olduğundan, aç karnına alındığında daha hızlı çalışır.

Erkek Geliştirme Hapları Almayı Durdurursanız Ne Olur?

Erkek geliştirme hapları kullanan arı varsa ve aniden almayı bırakırsanız, aslında sizin için ciddi bir hasar yoktur. Ancak, bu hapları kullanıyorsanız, ancak gerçekten ihtiyacınız yoksa, o zaman durmalısınız.

Live Science'a göre, en çok kullanılan erkek geliştirme haplarından biri olan erektil disfonksiyon ilaçları alan erkekler, cinsel yaşamlarına zarar verebilir çünkü güvenlerini etkileyecektir. Erkek geliştirme hapları almaya alışkınsanız, ona bağımlı olmayabilir ve onsuz cinsel performans gösteremezsiniz.

Hangi Erkek Geliştirme Hapları Sizi Büyütür?

Boyutunuzu artırmak için bir erkek geliştirme hapı istiyorsanız, Naturamax'ı öneririz.

En İyi Erkek Geliştirme Hapları Nelerdir?

Orgazm için herhangi bir amaç için en iyi erkek geliştirme haplarını almak veya boşalmayı geciktirmek istiyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken markalar.

gecikme

 Niagra

 Ejacutrol

 Sert adam

 Morgasm

 Prostofine

 Naturamax

 Aygır XL

Onun için Düşün

 Azgın keçi ot