Cart0Item(s)

Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Erkek Bakım Spreyi

Seçimle eşleşen ürün yok.

Penis Spreyleri SSS

Penis Spreyleri Nedir?

Penis spreyleri, yaygın erkek cinsel sağlık problemlerinden birinin erken boşalma tedavisinde yardımcı olan tropikal ilaçlardır. Bu spreyler ayrıca gecikme spreyleri, duyarsızlaştırma spreyleri ve gecikme jelleri olarak da bilinir.

Penis Spreylerinin İçeriği Nelerdir?

Penis spreylerinin içeriği çoğunlukla bitki bazlı ve bitkisel özütlerdir. Formül ürüne göre değişebilir, ancak bazı yaygın bileşenler arasında lidokain, ginseng, ginkgo biloba ve diğer organik otlar bulunur.

Neden Penis Spreyleri Kullanılır?

Erken boşalmanızda hızlı bir düzeltme istiyorsanız, gecikme spreyleri kullanın. Tropikal spreyler penisin hassas kısmını uyuşturmaya yardımcı olur, bu da daha fazla kontrole sahip olmayı ve cinsiyette daha uzun süre dayanmasını sağlar.

Penis Spreyleri Kullandığınızda Sonuç Nedir?

Erken boşalma için bir yardımcı olarak, seks terapisi uzmanları geciktirici spreyleri gibi orgazm gecikme tedavilerini veya insanın cinsel organlarının aşırı hassasiyetini uyuşturmaya yardımcı olmak için popüler olarak gecikme spreyleri olarak tavsiye eder.

Penis Spreylerinin Etkisi Nedir?

Penis spreyleri, genital bölgenizde uyuşma etkisi sağlayarak penis hassasiyeti, hızlı orgazm veya erken boşalma gibi seks sorunlarına bir çözüm sunar. Duyarsızlaştırıcı spreyler kullanmak cinsel dürtü almanıza yardımcı olur. Yataktaki performansınızı artıracak, boşalmanızı geciktirecek ve güveninizi artıracaktır.

Penis Spreyleri Nasıl Kullanılır?

Erkek orgazm gecikme spreylerini hızlı ve kolay bir şekilde kutudan çıkartabilirsiniz. Püskürtme başlığını penisinize yönlendirin. Duyarsızlaştırıcı spreyi seks yapmadan en az 10 dakika önce uygulayın. Önce küçük miktarlar püskürtmeli, sonra istediğiniz efekti elde etmek için ayarlamayı artırmalısınız.

Penis Spreylerinden En İyi Sonuçları Nasıl Alınır?

Spreyi kullanıma hazırlamanız gerekir. Önce plastik parça başlığını çıkarın, ardından kapağın kilidini açın. Şişeyi yan çevirin, ardından 8 saniye çalkalayın. Şişeyi dik yerleştirin ve sprey pompasını yavaşça penise sıkın. Aralarında 3 saniye olacak şekilde birkaç kez sıkın. Penisinizin altındaki hassas küçük doku sırtı olan Penis Frenulum'unuzu hissedin. Benzer şekilde, penis başının yumuşak kenarı hassastır. Gecikme spreyi uygulayın. penisinize masaj yapın ve cildin spreyi emmesini bekleyin. Penisin baş ve dip kısmına sıkın . Gözlerinize veya partnerinizin gözlerine temas etmemek için ellerinizi iyice yıkayın. Penisine emilmesi için 10 dakika bekleyin. Hafif bir hissizlik hissi hissedersiniz, bu da penisinizin aşırı duyarlı bölümünü duyarsızlaştırdığı anlamına gelir.

Penis Spreyleri Sonuç Veriyor mu?

Evet. Geciktirici sprey, penisinizin aşırı uyarılmasını etkili bir şekilde azaltmak için çalışır. Mevcut duyarsızlaştırıcı spreylerin çoğu, uzun yıllardır iş yapan köklü şirketler tarafından yapılmaktadır. Dünyada binlerce kullanıcı var.

Penis Geciktirici Sprey Nasıl Çalışır?

Spreyler, cinsel organlarınızın hassas kısımlarını uyuşturmaya yardımcı olan anestezik etkiler içerir. Bu spreyler hızlı emilim etkisi formülü ile yapılır, böylece sperminizin boşalmasını geciktirirken cinsel ilişkinin ortasında cinsel zevki korumanızı sağlar.

Herhangi Bir Yan Etkisi Var mı?

Formül bitki özlerinden ve saf organik bitkilerden yapıldığından, var olmayan veya çok az yan etkiler vardır. Duyarsızlaştırma spreyi, alerjisi olmayan genel sağlıkta erkekler için çok iyi çalışır ve bir çeşit ilaç almaz.

Ne Tür Bir Sonuç Beklemeliyim?

Erken boşalma ve hızlı orgazm probleminizde rahatlama bekleyin. İlk kullanım haftasından sonra daha az hassasiyet hissedeceksiniz ve bu da daha fazla kontrole sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Penis Spreylerini Ne Kadar Kullanmalısınız?

İhtiyacınıza göre kullanabilirsiniz. Gecikme spreyi, eşinizle seks yapmaya başlamadan birkaç dakika önce kolayca uygulanabilir.

Penis Spreylerini Kullanırken Kaç Yaşında Olmalıyım?

Penis gecikme spreylerini satın almadan ve kullanmadan önce en az 18 yaşında olmanız gerekir.

En İyi Penis Spreyleri Nelerdir?

İşte piyasadaki en iyi gecikme spreyleri Lanthome Bitkisel Penis Büyütme Krem Maca Gecikme Sprey erkekler için daha uzun süre seks gecikme yağ Peineili Penis Ereksiyon Extender sprey erkekler için Polyclover Doruk Gecikme sprey tedavi erken boşalma