Cart0Item(s)

Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

   

78 Kayıt

   

78 Kayıt

Anal vibratörler, ister solo ister sevgiliyle, cinsel yaşamınıza kesinlikle başka bir uyarıcı seviye sağlayacaktır. Ve mevcut çeşitli şekilli ve boyutlu anal oyuncaklar ile, beklentilerinizi karşılamak ve aşmak için kesinlikle bir veya daha fazla bulacaksınız. Orada yeni başlayanlar için korkutucu görünebilirken, sahip oldukları gerçek uyarıcı gücü hızla serbest bırakacaksınız ve yaramaz çekmecenize hızla daha fazlasını ekleyeceksiniz. Daha fazla öğrenmek ister misiniz? Anal Vibratör Nasıl Seçilir konusundaki kılavuzumuzu okuyun. Hala sorularınız varsa, daha fazla bilgi için her zaman 7/24 müşteri hizmetlerimize başvurabilirsiniz.
Bu süper seksi oyuncak anusu uyarır ve saatlerce zevk verir. Bazı insanlar anal oyun için düzenli bir vibratör kullanırken, anüsün içindeki dokuların kolayca zarar görebileceği önerilmemektedir. Bu nedenle, özellikle bu tür kullanım için tasarlanmış bir vibratör satın almak en iyisidir. Genellikle günlük vibratörünüzden daha incedirler, böylece anüse daha kolay kayabilirler. Ayrıca, içeri giren her şeyin hazır olduğunuzda geri gelmesini sağlamak için genellikle daha geniş bir tabana sahiptirler! Dildos kullanan bir çok insan, titreşim etkisi ile işleri bir çentiğe almayı sever. Fiyat noktasını düşünüyorsanız, bu boğucu oyuncak bir horoz halkasından daha fazlası olacak, ancak aynı zamanda standart bir vibratörle aynı aralıkta olacaktır. Ancak yakında keşfedeceğiniz gibi, yeni küçük arkadaşınız için birkaç seçenek var.
Bu tür bir oyuncağın kullanılması, yatak odası rejiminize dahil olmak için kullanabileceğiniz diğerlerinden biraz farklı olabilir. Bu nedenle, doğru şekilde kullandığınızdan emin olmak için ekstra özen göstermek isteyeceksiniz. Sağduyu gibi görünse de, anal becerinizi geliştirirken hatırlamanız gereken birkaç şey var. Düzenli olarak temizleyin - Burada enfeksiyonlar hakkında konuşmamız gerektiğini düşünmüyorum, bu yüzden vücudunuza sokulacak herhangi bir şeyi temiz tutmanın çok önemli olduğunu söyleyelim - özellikle de en hassas parçalarınız. Bir sonraki maceranıza başlamadan önce daima temizleyin. Tipik olarak, biraz sabun ve ılık su hile yapar. Elektrikli parçalara zarar vermemek için sadece suya batırmamaya dikkat edin. Yağlayın - Yağlama kullanmak asla kötü bir fikir değildir, ancak anal seks oyuncakları kullanırken kesinlikle bir zorunluluktur. Anüs vajina gibi doğal yağlayıcılara sahip değildir, bu nedenle herhangi bir nemi “işlemezsiniz”. Ayrıca, anüsün içindeki dokulara çok dikkat etmelisiniz. Chaffing, cildinize bir şey sürüldüğünde gerçekleşebilir, bu nedenle, su bazlı bir yağlayıcı kullanabildiğinizde kesinlikle böyle bir şey yaşamak istemezsiniz! Düşük bir maliyete sahiptirler, böylece en sevdiğiniz renklerden, kokulardan veya zevklerden birkaçını seçebilirsiniz. Ayrıca, beklentilerinizi bile karşılayabilecek ekstra duyumlar ekleyebilirler. Yavaş alın - Yeni kötü oğlunuzla tam hıza gitmeye cazip gelseniz de, ilk önce yavaşça almak isteyeceksiniz, böylece vücudunuz ayarlanabilir. Bir iş ortağı üzerinde de kullanıyorsanız bunu hatırlayın ve hızı ne zaman alabileceğinizi size bildirin. Boyutu düşünün - Bu, anal oyundaki ilk denemenizse çok önemli olabilir. İlk başta küçük bir anal vibratörü denemeyi düşünün, çünkü çevrimiçi gözlediğiniz boyuta kadar çalışmak için biraz zaman almanız gerekebilir. Boyutlar ve şekiller de dahil olmak üzere o kadar çok seçenek var ki, arada sırada işleri değiştirmek için farklı seçimler bile yapabilirsiniz. Sadece idare edebileceğinden fazlasını almayın - henüz değil.
Böylece, nasıl kullanılacağını ve temiz tutulacağını bildiğinize göre (sadece oyuncak!), Sizin için doğru ürünü seçme eğlencesine başlayabilirsiniz. Neyse ki, hem sizi hem de partnerinizi gerçekten büyüleyecek bir şey bulmak için seçim yapabileceğiniz çok şey olacak. Anal vibratörler - Bunlar, kolay yerleştirme için ince şaftlı tipik oyuncaklarınızdır, çoğu erkekler için biraz ekstra zing ile prostata ulaşır. Anal titreşimli problar - Bu, yeni başlayanlar için mükemmel bir oyuncak, çünkü bir parmağın büyüklüğü hakkında, ancak anal maceralar alanına eğlenceli bir giriş olabilir. Titreşimli popo fişleri - Bu oyuncak, anüsün “dolgun” olmasını sağlamak için tasarlanmıştır, bu da solo veya çiftin seks sırasında sayısız hisler sağlayabilir. Karşılaşma sırasında bırakılabilir ve titreşimli bir sürümü veya titreşimsiz bir fişi seçebilirsiniz. Titreşimli anal boncuklar - Bu boncuklar tipik olarak farklı boyutlardadır ve anüse sokulabilen ve daha sonra yavaşça tekrar dışarı çekilebilen uzun bir ipe bağlanır. Ayrıca her seferinde tamamen farklı bir deneyim yaratabilecek titreşim hızınızı da seçebilirsiniz.
En sevdiğiniz oyuncakları keşfetmenin eğlenceli tarafı, haftanın her gecesi için taze bir şeyle dolu güzel bir komidin çekmecesi de oluşturabilmenizdir. Kaliteli ürünler satın aldığınızda, bunlar samimi eylemlerden sonra devam edecektir. Yani, kırık oyuncakları değiştirmek yerine, sadece birkaç esaret oyuncakları, seksi bir koşum takımı veya en son cam yapay penis olsun, yeni heyecan verici olanları ekleyebilirsiniz.
Belki vibratörleri düşündüğünüzde, genellikle bunların genellikle kadınlar için oyuncaklar olduğunu varsayarsınız. Bununla birlikte, her iki cinsiyet de anal uyarılmanın cazibesini sever, bu nedenle bu tür eğlence için özel olarak tasarlanmış bir vibratör seçmek hem erkekler hem de kadınlar için açık bir sonraki adımdır. İster tek başınıza, ister bir eşin yardımıyla keşfe çıkın, partiyi gece boyunca devam ettirecek hisler yaşamak üzeresiniz! Yeni oyuncağınızla eğlenin, yavaşlayın ve gecenin nereye gittiğini görün.