Cart0Item(s)

Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.
Penis Büyütme Konusunda En İyisiyle Tanışın. Büyütmek İçin Sende Tıkla Kampanya
RSS Veri Akışına Abone Ol

Penis Pompaları

   

37 Kayıt

   

37 Kayıt

Vakum Pompaları

Penis pompaları erektil disfonksiyon (ED) için ilaçsız bir tedavidir. Bir penis pompası birçok isimle birlikte gelir, bazıları buna vakum pompası veya vakum ereksiyon pompası diyor. Bu arada, diğerleri bunu bir vakum daralma cihazı olarak adlandırır. Penis pompası cihazı, penisin üzerine oturan bir tüpten ve penisin tabanına oturan bir contadan veya halkadan oluşur.Bu, havayı tüpten çıkarmak ve ereksiyonu tetikleyen bir vakum oluşturmak için pille veya elle çalıştırılabilir. Penis pompaları hafif ED hastası olanlar içindir. Bu şiddetli ED için işe yaramayabilir. Ancak penis pompasında iyi olan şey, bunları ED hapları veya diğer tedavilerle birlikte herhangi bir ek risk almadan kullanabilmenizdir. Bunu kullanmak, erkeklerin doğal olarak oluşan ereksiyonlar elde etmelerine bile yardımcı olabilir.
Penis pompaları esas olarak cinsel performans için yeterli bir ereksiyon elde etmek için kullanılır. Prostatektomi geçiren erkekler de penislerinin uzunluğunu korumak veya erektil fonksiyonları korumak için kullanırlar. Bazıları bunu kendi penis boyutunu artırmak için kullanır. Penis pompasının düzenli kullanımı penisini eskisinden daha büyük hale getirebilir.Bir tane satın almadan önce tanımanız gereken farklı penis pompası türleri vardır. Geleneksel penis pompası vakum oluşturmak için hava kullanır ve manuel olarak kullanılır. Bugün elektrikli penis pompaları ve su penis pompaları var. Elektrikli penis pompaları pille çalışır. Bu arada, su penis pompaları veya hidro penis pompaları vakum oluşturmak için su kullanır.
Penis pompaları, kanın peniste yoğunlaşmasını sağlamak için vakum emme kullanarak çalışır ve bu da onu güçlendirir ve dikleştirir. Pompalama işlemi sırasında, penise konsantre olmak için normalden daha fazla kan alırsınız ve ereksiyon sağlar ve penisinizi daha büyük gösterir.
Penis pompaları, erkeklerin ereksiyona ulaşmasına ve sürdürmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Diğerleri de penislerinin uzunluğunu ve çevresini arttırmak için bunu kullanır.
Evet, penis pompaları çalışır. Aslında, bu cihaz oldukça etkilidir. Pratik ve doğru kullanımla, bunu kullanan erkeklerin çoğu ereksiyon alır. Penis pompası kullanıcılarına göre, bu cihaz cinsel yaşamlarını tekrar aktif tutmada büyük zaman geçirmelerine yardımcı olur.
Vakum daraltma cihazının kullanımı kolaydır. Birini nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır: Pompayı penisin üzerine yerleştirin. Vakum oluşması için havayı silindirden dışarı pompalayın. Vakum kanı penisin şaftına çeker ve şişmesine ve dikleşmesine neden olur. Penis kurulduktan sonra, bir yağlayıcı kullanın ve tutma bandını penisin alt ucuna doğru kaydırın. Vakumu bıraktıktan sonra pompayı çıkarın.
Büyütme için bir penis pompası kullanıyorsanız, haftalarca ve aylarca günlük olarak kullanabilirsiniz. Yeni başlayanların çoğu haftada sadece 2-3 kez kullanır. Her gün kullanmak kan damarlarınızı ve penil dokularınızı zorlar, bu istemediğiniz bir şeydir. Bunu ED için kullananlar için günde sadece 15 dakika pompalayın. Tam bir ereksiyon elde etmek sadece 10 ila 20 dakika sürer. Çoğu erkek yaklaşık 30 dakika ereksiyon yapabilir. Bununla birlikte, bandı çok uzun süre tutmazsanız daha iyidir, çünkü kan akışını kesebilir ve daha uzun giyilirse yaralanmaya neden olabilir.
Evet, olabilir, ancak artış önemli ve kalıcı olmayabilir. Tahran Üniversitesi'nden yapılan bir araştırma, genişleme için vakum tedavisinin etkinliğinin% 10 ve memnuniyet oranının% 30 olduğunu ortaya koymaktadır. Ancak, artış o kadar küçüktü ki, bazıları önemsiz saydı.
Penis pompası anında sonuç verir. Pompalamadan sadece birkaç dakika sonra, penisinizde hemen ereksiyon ve büyüme yaşayacaksınız.
Penis pompaları genellikle güvenlidir. Bununla birlikte, daralma bandı yerinde olduğunda ortaya çıkan uyuşma, soğukluk veya mavimsi renkli cildi içeren bazı yan etkiler vardır. Kesin boyutlarda kırmızı noktalar dahil olmak üzere ağrı veya morarma da görülebilir. Bu, penisin cildinin yüzeyinin altındaki kanamadan kaynaklanır. Ayrıca, boşaldığınızda veya boşalma ağrılı olduğunda meni sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olabilecek küçük bir kesikli daralma halkaları vardır.
Penis pompaları birçok avantaj sunar. Ereksiyona yardımcı olmanın yanı sıra, penil doku sağlığını destekler ve prostatektomi sonrası penis uzunluğunu ve boyutunu korur. Bu tip cihaz aynı zamanda erektil problemler için ilaçsız bir tedavi görevi görür. Uzun vadede, ED sorunlarınız için bunu kullanarak daha fazla tasarruf edebilirsiniz.
Penis pompaları, diyabetin neden olduğu erektil disfonksiyonu, penise zayıf kan akışı, prostat veya kolon kanseri ameliyatı, depresyon veya anksiyete olan erkekler için yararlıdır. Bununla birlikte, bu konjenital kan bozukluğu, lösemi, orak hücre anemisi veya diğer kan durumu olan erkekler için değildir. Penis pompası kullanmadan önce geçmişinizi bilen bir fiziksel veya tıbbi uzmana danışmanız en iyisidir.
Penis pompaları genellikle güvenlidir, ancak hepsi değildir. Garantili güvenli penis pompaları, güvenlik ve sınırlı düzeyde basınç uyguladıkları için Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından onaylanan pompalardır.