Cart0Item(s)

Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Dropshipping nedir ?

Her yerde yazanları değil bilmediklerinizi öğreneceksiniz !

Türkiye de stoksuz satış ve stoksuz eticaret olarak da bilinen Dropshipping Nedir ?

Ürünleri tek tek alarak maliyet oluşturmak ve kendi deponuzda tutmak yerine hali hazırda mevcut olan bir toptancı ile anlaşarak onun deposunu ve ürünlerini pazarlama yöntemidir.

Dropshipping Para Harcamadan Nasıl Denerim

Örnek internetten 'bayan giyim' ürünlerinin çok iyi sattığını duydum.Herkes para kazanıyormuş bu işten bende denemek istiyorum ama korkuyorum.Çünkü yatırım yapmam gerekiyor. Bir sürü kıyafet alıp onları önce evimde yada ufak bir depoda depolayıp satarsam çok param gider birde satmak için site lazım ben site açmayı bilmem ki diyorsanız dropshipping işte tam olarak bunlara engel oluyor. Dropshipping Nasıl Yapılır yazısına geçin sistemin nasıl işlemesi gerektiğini anlayacaksınız.

Dropshipping Nasıl Yapılır ?

Bu iş modelinde mantık e-ticaret girişimcisini satışa yönlendirmek ve onun başka bir şey yapmasına gerek kalmadan sadece pazarlama üzerinde denemeler yapmasını sağlamaktır. Ülkemizde malesef Dropshipping sistemi bu şekilde işlemiyor. Yabancı ülkelerde pek çok tam otomasyon dropshipping sistemi varken (shopify -oberlo iş birliği gibi) İsim vermekten çekinmiyoruz çünkü sistemimize çok güveniyoruz.Ülkemizde malesef sadece bir xml dosyası üzerinden dropshipping yapılmaya çalışıyor.

İş bu şekle döndüğünde girişimciye yazılımı işi sende bir sorun çıkarsa sen ilgilen.Sipariş işi sende sitene sipariş gelirse sisteme gir tek tek ürünleri bizim sitemizden sipariş et denilmiş oluyor. Yukarıda örnek verdiğimiz iki firmanın birleşiminde dahi böyle sadece tedarikçiye sipariş geçme kısmını bir kaç tıka indirgemiş durumdalar ancak dropshipping merkezi sistem yazılımımız da tüm bu işleri sistem otomatik yapar siz sadece gelişmiş yazılım panelinizden gelirinizi kontrol etseniz yeter. Yine bununla birlikte dropshipping yapan kişi tedarikçisine sattığı ürünün parasını vermek zorunda. Dropshipping merkezi sistem de ise biz size ödeme yaparız.Siz satarsınız müşterinize gönderirsiniz biz sizden para almak yerine karınızı öderiz.

Avantajınız

  • Binlerce stok tutmazsınız Kargo Anlaşmazı gerektirmez
  • Eleman çalıştırmazsınız
  • Şirket kurmazsınız Yazılım bilgisi gerektirmez
  • Bankalardan pos almanız gerekmez
  • Müşterilerinize ücretsiz kargo imkanı sunarsınız
  • Müşterilerinize teknik destek vermeniz gerekmez
  • Bayilik aldıktan sonra hiç bir harcama yapmadan sektörde ki yerinizi alırsınız.
  • Fantazimarketim karşınıza çıkabilecek her türlü engeli önünüzden kaldırır ve otomasyona bağlar.
  • Sizler sadece girişiminizi tanıtmakla ilgilenirsiniz.
  • Ürünleri sosyal medya veya pazar yerlerinde satıp bize sadece satış bilgisini iletmeniz yeterli olucaktır.