Cart0Item(s)

Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

   

44 Kayıt

   

44 Kayıt

Dildos

Dildolar bir kızın en iyi arkadaşıdır! Marilyn Monroe şimdi yaşasaydı, aynen böyle şarkı söylerdi. Ama bu seks oyuncakları bir erkek çocuğun da en iyi arkadaşları. Dildolar sadece pornoda veya seks mağazası raflarında gördüğünüz oyuncaklar değildir. Orgazm ve G noktası uyarımı için araçlardır.

Eski Yunanlılar kendilerini doyurmak için zeytinyağlı ekmek kullanırlardı. En azından, Paul Chrystal'ın 'In Bed with the Ancient Greeks' adlı kitabında yazdığı şey budur. Ustaları 'oynamayı' bitirdikten sonra temizlik için geldiklerinde hizmetçinin yüzündeki ifadeyi hayal edebiliyor musunuz? Bu çok komik olmalı.

Öyleyse, burada ne var - senin büyük-büyük-büyük-büyük-büyük-büyük büyükanne ve büyükbabanız binlerce yıl önce kendilerini memnun ediyorlardı, oysa bu harika seks oyuncaklarından birini satın almayı bile düşünmekten utanıyorsunuz .

İnsanlar neden yapay penisleri bu kadar çok seviyor?

  1. Bu oyuncaklar hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır;
  2. Dildolar penetrasyon için mükemmeldir;
  3. Şu anda seks yapmak istiyorsun ve kimseye güvenmiyorsun;
  4. Dildolar sizi vajinal ve anal orgazmlara açar;
  5. Seks tercihlerinizi güvenle öğrenirsiniz.

Henüz ikna olmadınız mı? Seks söz konusu olduğunda yapay penislerin en iyisi olduğuna dair ekstra kanıta ihtiyaç duyanlar için inanılmaz yapay penislerin ve neler yapabileceklerinin bir listesini hazırladık. Kemerlerinizi bağlayın bayanlar ve baylar! Harika bir yapay penis dünyasına uçmak üzereyiz.

Sizin için ilk kez gelenler

Zevk ve mutluluk diyarına hoş geldiniz millet. Daha önce hiç yapay penis ya da seks yapmadıysanız, ellerinizi kaldırın. Bir, iki, üç… Tanrım, bir çoğunuz var! Ama endişelenme, seni koruduk. Seks oyuncak endüstrisi açısından bakireler için en iyi dildolar hakkında konuşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Siber dildos

Cyberskin dildos nedir? Bu oyuncaklar, oyuncak gibi görünmeyen bir oyuncağa ihtiyacınız varsa, düşünebileceğiniz en iyisidir. Cyberskin dildoları, gerçek bir penis gibi yapıya, yumuşaklığa ve damarlara sahip oldukları için akıllara durgunluk verir. Boyut 5 ile 9 inç arasında değişir. En gerçekçi hisleri elde etmek için biraz kayganlaştırıcı kullanın ve oyuncağı ellerinizde ısıtın.

Kullanmaları güvenli mi? Materyal gerçekçi bir his. Anti bakteriyeldir ve birden fazla kullanım için yeterince sağlamdır. Bazı Cyberskin yapay penisleri onlarca yıl dayanır ! Ayrıca, bu türden birçok oyuncak suya daldırılabilir, bu da onları su altında kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Cam dildolar

Cam yapay penis nedir? Bunlar dayanıklı malzemelerden yapılmış oyuncaklardır. Vajinal kasların yoğunluğu ve G noktası uyarımı nedeniyle popülerdirler . Sorunsuz ve nazikçe vajina ve anüsün içine girerler. Bununla birlikte, vajina duvarlarına sürtünme o kadar uyandırıcıdır ki bir kadın birkaç dakika içinde boşalabilir.

Kullanmaları güvenli mi? Cam, bu arada kolaylıkla geri dönüştürülebilen çevre dostu bir malzemedir. Doğru kullanırsanız bu malzeme sağlığınıza zarar veremez. Ayrıca camdan yapılan oyuncak yıkanabilir ve oldukça sağlamdır.

Metal dildolar

Metal dildolar nedir? Bunlar penise benzemeyen ancak aynı işlevleri ve hatta daha fazlasını yerine getiren oyuncaklardır. Metal yapay penisler içten masaj yapar. G noktasını uyarırlar ve güçlü orgazmlara sahip olmanızı sağlarlar.

Kullanmaları güvenli mi? Paslanmaz çelik, seks endüstrisinde uzun süredir sadece aletler ve musluklar için kullanılmıyor. Bu oyuncaklar onlarca yıl dayanır ve deforme olmaz. Oyuncağı seksten önce düzenli olarak yıkayıp dezenfekte ediyorsanız, penetrasyon için kullanmak güvenlidir.

Şişme dildolar

Şişirilebilir dildolar nedir? Şişirilebilir dildolar, hem anal hem de vajinal penetrasyon için pompalanan ve kullanılan seks oyuncaklarıdır. Bu oyuncaklar, ilk kez kullananlar için harikadır çünkü saklanması ve aktarılması kolaydır.

Kullanmaları güvenli mi? Genellikle şişirilebilir yapay penisler lateks, kauçuk ve silikondan yapılır. Bu malzemelerin tümü antibakteriyeldir. Oyuncakları oldukça yumuşak yaparlar ve vajina veya anüsün içinde kaymalarına izin verirler. Yeni bir partnerle seks yaparsanız ve bu oyuncağı birlikte kullanırsanız, prezervatif kullanın. Bu şekilde daha da güvende olacaksınız.

Anal dildolar

Nelerdir anal dildolar ? İlk zamanlayıcı olsanız bile, 'anal' kelimesinden korkmayın. Bu yapay penisin vajinal penetrasyon için de kullanılamayacağı anlamına gelmez. Bununla birlikte, bu yapay penisler normal olanlardan farklıdır çünkü genellikle boncuklu bir yapıya sahiptirler veya biraz daha küçüktürler (yaklaşık 6 inç).

Kullanmaları güvenli mi? Malzemeler genellikle cam, PVC, silikon ve jöle kauçuktur. Silikon ve kauçuk diğer malzemelerden daha yumuşaktır ve bu da onları yeni başlayanlar için daha keyifli kılar. Ancak, cam ve PVC daha sağlamdır ve daha uzun süre hizmet eder. Hepsi geri dönüştürülebilir ve sağlığınıza zarar vermez.

Daha fazlasını isteyenler için dildolar

Yeni başlayanlardan seks oyuncağı profesyoneline geçiş yapıyorsanız, bu bölüm tam size göre. Burada, insanların resimlerde gördüklerinde kafaları karışacak kadar sıra dışı oyuncaklar bulabilirsiniz. Bununla birlikte, bu kadar yargılayıcı ve muhafazakar olmayın, çünkü bu seks arkadaşları her zaman seks için susuzluğunuzu tatmin edecek.

Çene yapay penis

Çene yapay penis nedir? Bunlar kayış gibi görünen yapay penislerdir. Ancak bunları kalçanıza değil yüzünüze takarsınız. Çene dildoları, onları gerçek hayatta denemeyenler için çok egzotik görünen son derece uyarıcı oyuncaklardır. Bununla birlikte, sadece BDSM sevenler değil, aynı zamanda sıradan insanları da inanılmaz hisler verdikleri için takdir ederler.

Kullanmaları güvenli mi? Çene dildoları hipoalerjenik kauçuk veya silikondan yapılır. Bu malzemeler geri dönüştürülebilir ve yıkanması kolaydır. Cildinizi tahriş etmemek veya yıpratmamak için kayışlar yumuşak deriden yapılmıştır. Sabitlemek için üreticiler Velcro kullanıyor.

Bunları nasıl kullanacaksınız? Önceki oyuncaklar kullanımda oldukça bariz olsaydı, bu kategorideki çene dildoları ve diğer seks oyuncakları bir sürpriz olabilirdi. Ama korkmayın, sadece kayışları nasıl tamir edeceğinizi öğrenmeniz gerekiyor. Gevşek ve sallanmamalılar, aksi takdirde seks tatsız ve hatta acı verici olacaktır. Dildoyu çenenize doğru bir şekilde sabitledikten sonra, bir yatağa uzanın ve partnerinizin yapay penis üzerine oturmasına izin verin. Bundan sonra siz ikiniz bundan sonra ne yapacağınızı bileceksiniz.

Dildo topları

Dildo topları nedir? Burası neden bu kadar sıcak? Biri yapay penis topu mu getirdi? Kahretsin, evet! Yapay penis topları, en kötü seks rüyalarınızda hayal edebileceğiniz bir şeydir. Bu gerçek olmuş erotik bir rüya. Bu dev dildolar bir spor topu ve bir yapay penis içerdiğinden, 'yapay penis topu' duyduğunuzda beklentilerinizi karşılarlar.

Kullanmaları güvenli mi? Kauçuk, yapay penis topları üretmek için kullanılan malzemedir. Anti bakteriyeldir, kolay yıkanabilir ve sağlamdır. 100-120 kg'lık bir gövdenin zıplamasına dayanabilir ve bozulmadan kalabilir. Diğer malzemeler silikon ve elastomer olabilir.

Bunları nasıl kullanacaksınız? Genellikle, sadece biraz kayganlaştırmalı ve yapay penis topuna oturmalısınız. Sonra zıplarsınız ve zevk alırsınız. Bazılarının ayaklarını sabitlemek için kayışları var. Topun bir taraftan diğerine yuvarlanmasını engellerler. Diğer toplar şişirilebilir ve kullanılmadan önce pompalanmaları gerekir.

Çift uçlu dildolar

Çift uçlu dildolar nedir? Bu oyuncaklar , seks pazarında bulabileceğiniz en büyük yapay penislerdir . İki kişi tarafından kullanılabilirler ve özellikle gey ve lezbiyen çiftler için iyidir. Bu tip yapay penislerin uzun bir 'gövdesi' ve iki 'başı' vardır. Tek başına kullanırsan, bu seks şeytanları ile istediğin kadar derine inebilirsin.

Kullanmaları güvenli mi? Çift uçlu dildolar jöle kauçuk, paslanmaz çelik veya PVC'den yapılır. Paslanmaz çelik en dayanıklı malzemedir ve daha güçlü hisler sağlar. Anal ve vajinal kasları daha iyi uyarır. Bununla birlikte, yumuşak çift uçlu yapay penisler harikadır çünkü daha yumuşaktırlar.

Bunları nasıl kullanacaksınız? Yalnız sekste, bir ucunu vajinaya ve diğerini anüse koyabilirsiniz. Bunu yapmak için dizlerinizin üzerine oturun, yapay penis kafalarını iki deliğinize yerleştirin ve ikisinin üzerinde kaydırın. Dildoların bükülmesi kolaydır. Bu yüzden bir çiftin cinsiyetinde 'dörtlü', 'G-vızıltı', 'kemer', 'çarpışan arabalar' ve 'sihirli dağ' pozisyonları için harikadırlar.

Vantuz dildos

Vantuz dildolar ? İyi iyi iyi. Şimdi, oynama zamanı. Gerçek oyun, bir vantuzlu yapay penis odaya girdiğinde başlar, çünkü orada neredeyse her tür seksin yerini alır. Duvara veya zemine yapıştırın ve ihtiyacınız olmayacağı için ellerinizi dinlendirin. Siz istediğiniz gibi hareket etmekte serbestken oyuncak sabitlenir.

Kullanmaları güvenli mi? Silikon, cilde zarar vermeyen kauçuk veya PVC bu harika oyuncakların temelini oluşturur. Yine sabunla yıkayabilir, saç kurutma makinenizle kurulayarak temizleyebilir ve banyo yaparken kullanabilirsiniz. Oyuncaklar sağlam kalacaktır. Ayrıca, eğer yalnız yaşıyorsanız oyuncağı banyonuzun duvarına koyup orada tutabilirsiniz. Sudan korkmaz.

Bunları nasıl kullanacaksınız? Vantuz severler için en sevilen pozisyon köpek stili. Oyuncağı bu şekilde kullanmak için duvarı, dolap kapısını veya başka herhangi bir dikey alanı seçin ve oyuncağı oraya yapıştırın. Dahası, kovboy kız / kovboy pozisyonuna vurmak için sandalyeye yapıştırabilirsiniz. Bir ayna üzerinde kullanmayı deneyin. Bu şekilde orada neler olup bittiğini görebileceksiniz.

Oyuncak dildolar

Oyuncak dildolar nelerdir? Bu beyefendiler, eğer biri verseydi en iyi seks oyuncağı dalında Oscar kazanırdı. Çok yönlüdürler ve ilişkiden sonra içinizden boşalabildikleri için pastanın üzerine krema vardır. Evet, bu kurnaz adamların içlerinde yağlarla ve hatta gerçek spermle doldurulabilen bir hazne var.

Kullanmaları güvenli mi? Dildos oyuncak malzemeleri oldukça klişe şunlardır: PVC, deri güvenli kauçuk ve silikon. Bu adamların bu günlerde neden bu kadar yaygın olduğuna şaşmamalı - sağlam, yumuşak, nazik, antibakteriyel ve kolayca geri dönüştürülebilirler. Bazen lateks, çift yoğunluklu siber deriden veya gerçekçi bir hisle yapılırlar.

Bunları nasıl kullanacaksınız? Boşalmak istiyorsanız, rezervuarı en sevdiğiniz yağla doldurun. Gerçek spermi andıran beyazımsı olanı seçebilirsiniz. Bunu yapmak için paketten bir lavman kullanın. Sonra, boşalana kadar veya orgazm olana kadar bir yapay penis ile seks yapın.

Hiç var olmadığını düşündüğün dildolar

Bir uzaylıyla seks yapmanın nasıl bir his olduğunu bilmek ister misin? Ya da belki içinizde bir at penisi olduğu sürece bir şeyi hissetmenin nasıl bir şey olduğunu merak etmeyi bırakamazsınız? Doğru yere geldiniz.

Zombi dildos

Zombi dildosu nedir? Bu oyuncaklar genellikle çizgi film zombilerine veya gerçekten çürüyen insan bedenlerine benzeyen yeşil, mavi veya kırmızı renklere sahiptir. Ayrıca, bu oyuncaklar bir tür deforme olmuş ve hasar görmüş parçaları vardır. Tabii ki, zayıf kalpli değil, sürüngen aşıklar için.

Kullanmaları güvenli mi? Her zamanki yapay penisler kadar güvenlidirler ve göründükleri kadar korkunç değildirler. Normal PVC, TPE, silikon, plastik, kauçuk malzemeden yapılmıştır - adını siz koyun! Görünüşün dışında oyuncaklar 'normal' kardeşlerinden çok da farklı değil.

Ejderha dildos

Ejderha dildosu nedir? Ejderha yapay penisleri göründükleri kadar havalıdır. Bu seks oyuncaklarının şekilleri sayısızdır ve genellikle sıra dışı eğrilere ve kuyruk gibi doğal olmayan sonlara sahiptir. Zevkinize ve kişisel tercihlerinize bağlı olarak siyahtan mora tüm renklerde gelirler.

Kullanmaları güvenli mi? Hipoalerjeniktirler ve hem yumuşak hem de sert malzemelerden yapılmıştır. Doğaüstü benzerleri olduğu için, ejderha dildosları silindirik penis gövdeleri ve oval kafalar gibi genel kanonlarla sınırlı değildir. Sonunda daha geniş ve başlangıçta daha ince olabilirler. Bazen penislere hiç benzemiyorlar ama boynuz veya hayvan dilleri şeklinde oluyorlar.

At dildoları

At dildoları nedir? Kısrakların aygırlarla nasıl seks yaptıklarını hiç merak ettiniz mi? Şu devasa dik penisleri gördün mü? Ya size bu hisleri herhangi bir yasayı çiğnemeden deneyimleyebileceğinizi söyleseydik? At yapay penisleri tam olarak bu amaçlar için yapılmıştır ve tahmin edebileceğiniz gibi, boyut, şekil ve genişlik bakımından at penislerine benzemektedir.

Kullanmaları güvenli mi? Malzemeler açısından evet. Üstelik geri dönüştürülebilirler. Ancak, ilk seksiniz için kullanmaya karar verirseniz tehlikeli olabilirler ve vajinanıza zarar verebilirler. Ayrıca, rahminizin buna dayanabileceğinden emin değilseniz, at yapay penisini çok derine koymayın. Uzun lafın kısası, sadece deneyimliyseniz devam edin.

Kurt adam yapay penis

Kurt adam dildoları nelerdir? Kurt adam yapay penisleri at yapay penislerinden daha güvenlidir, ancak yine de kendine has özellikleri vardır. Örneğin, aşağıda topa benzer iki öğeye ve daha geniş bir gövdeye sahipler. Kurt adam penisinin başı, insan benzeri yapay penislerde olduğu gibi vücuttan daha geniş değildir. Olağandışı hisler veriyor.

Kullanmaları güvenli mi? Malzemeler genellikle yumuşak plastik, cilt için güvenli kauçuk, normal kauçuk, PVC ve silikondur. Sağlam, su geçirmez ve yumuşaktır - bir yapay penisden ihtiyacınız olan her şey.

Uzaylı dildolar

Uzaylı dildolar nedir? Uzaylı yapay penisler, seks oyuncakları web sitelerinde görebileceğiniz en beklenmedik oyuncaklardır. Bunun nedeni, hiç kimsenin bir uzaylı görmemiş olmasıdır. Hepimizin dünya dışı komşularımız hakkında farklı vizyonları var. Bazen, uzaylı yapay penisler ahtapot bacakları şeklindedir.

Kullanmaları güvenli mi? Uzaylı yapay penisler silikon, PVC, TPE, metal, cam, plastik, kauçuk, silikon ve bulabileceğiniz seks oyuncakları için uygun diğer malzemelerden yapılır. Amaç, oyuncağın maksimum egzotik ve garip görünmesini sağlamaktır.

Kayışlar hakkında bazı bilgiler

Dildolar penetrasyon için harikadır, ancak kayışlar gey veya lezbiyen seks için en iyisidir. Ayrıca bazıları penis için uzatma görevi gördüğü için heteroseksüel çiftlerin cinsiyeti için de kullanılabilir. Zaten kayışlarla ilgili her şeyi öğrenmeye hevesli misiniz? Yalnız değilsin!

Çift kayış

Çift kayış nedir? Çift kayışlar, kayışlara takıldıkları için çift ​​uçlu dildolarla aynı şey değildir . Bununla birlikte, bu iki tür seks oyuncağının ortak noktası, anal ve vajinal penetrasyon için iki dildodur. Her iki yönden de hoşlananlar için mükemmel bir oyuncak!

Kullanmaları güvenli mi? Sağlığınız için tehlikeli olabilecek bir seks oyuncağı bulmak zor. Çift kayış bir istisna değildir. Yumuşak plastik, silikon, TPE ve jöle kauçuktan yapılmıştır. Lateks içermezler, bu da onları kolayca geri dönüştürülebilir yapar. Bu oyuncakları su altında kullanabilirsiniz ve kayışlar yırtılmaz.

Kadın kayışlar

Kadın kayışları nedir? Bu kayışlar, aşağıda açıklanan içi boş kayışların aksine erkekler için rahatsız edicidir. Bununla birlikte, hafif ve kullanımı kolay oldukları için lezbiyen çiftler için mükemmeldir.

Kullanmaları güvenli mi? Bu oyuncaklar yaklaşık olarak aynı görünüme sahiptir ancak PVC, TPE, kristal jöle, silikon, cilde zarar vermeyen kauçuk, suni deri veya güçlü naylon gibi çeşitli malzemelerden yapılmıştır. Bazıları su geçirmezken, diğerleri sadece su sıçramasına dayanıklıdır.

İçi boş kayışlar

İçi boş kayışlar nedir? Bu kayışlar erkekler için en iyisidir. Bir erkeğin penisini koyabileceği bir delikleri var. Kayış, erkeğin penisine bir uzantı görevi görür, böylece daha uzun ve geniş hale getirir. Bu, penis büyüklüğünden memnun olmayanlar için bir kurtuluş.

Kullanmaları güvenli mi? İçi boş kayışların malzemeleri PVC, kauçuk, jöle kauçuk ve Sil-A-Gel'dir. 3 zorluk seviyesi vardır - başlangıç, yeni başlayanlar ve deneyim. Bir oyuncağı elde etmek için doğru olanı seç. Üstelik bu seks oyuncaklarından bazıları titriyor.

Dildolar farklı insanların beklentilerini karşılar. Yapay penisinizin mükemmel olmasını istiyorsanız, mükemmel bir boyut, malzeme ve işlevler bulun. Yapay penisinizin suya daldırılabilir olması gerekiyor mu? Belki çift uçlu olmalı? Ya da karanlıkta parlayan bir yapay penis mi hayal ediyorsunuz? Her ne ise, bu özellikleri aklınızda bulundurun ve yapay penisiniz kesinlikle çok zevk verecektir.