Cart0Item(s)

Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.
RSS Veri Akışına Abone Ol

Realistik Vibratörler

   

93 Kayıt

   

93 Kayıt

En İyi Vibratörler Seks Oyuncakları Vibratörü nasıl seviyoruz?

Yolları sayalım. Ve isimler, biz oradayken - bu oyuncak birçok ünvana sahip! BOB (Pille Çalışan Erkek Arkadaş), Jesse Pinkman, The Orgasmatron, Buzz Nightgear ve hatta sadece eski Vibe. Seçtiğiniz örtmece tercihiniz ne olursa olsun, hepimiz muhtemelen vibratörün en tanınmış ve en iyi bilinen seks oyuncaklarından biri olduğu konusunda hemfikir olabiliriz . Kadınlara yönelik vibratörler, 19. yüzyılın sonlarında (resmi olarak) olay yerine vızıldadı, ilk olarak diğer rahatsızlıkların yanı sıra efsanevi ancak çok yanlış anlaşılan 'kadın histerisini' tedavi eden tıbbi bir cihaz olarak kullanıldı. Doktorlar, 'histerik paroksizmi' veya şimdi Big O - orgazm olarak bildiğimiz şeyi ortaya çıkarmak için elektromekanik stimülasyon uygulayacaklardı.

Tam Alıcı Vibratör Rehberi '

Seks oyuncağı ' kelimesini duyduğunuzda, bir sonraki orgazmımıza bahse gireriz ki beyninize gelen ilk şey bir vibratör görüntüsü olacaktır. Elbette nedenini anlamak çok kolay. Muhtemelen dünyanın her yerindeki en popüler ve en çok satan seks oyuncakları türü ve gerçekten uzun zamandır buralarda. Aslında, ilk vibratör 1880'lerde tasarlandı!

Şimdi, bu arkaik ve ilkel tasarımlardan bu yana kesinlikle uzun bir yol katetmiş olsak da, temel öncül aynı kalır: titreşimler vücudumuzda gerçekten, GERÇEKTEN iyi hissettiriyor. Bugün bildiğimiz ilk modern vibratörler, 1960'ların cinsel devrimi sırasında yaygınlaşmaya ve popüler olmaya başladı. Sihirli Değnek muhtemelen birçok kez duymuştum, dünya çapında kabul ve tutkulu bir takibi alan ilk kitlesel pazarlama kişisel vibratör oldu.

Yıllar geçtikçe, her türlü yeni vibratör stili ve tasarımı ortaya çıktı. Artık neredeyse her türlü şekil, boyut ve stilde vibratör bulabilirsiniz. Büyük olanlar, küçük olanlar, uzun olanlar, kısa olanlar, sıska olanlar, geniş olanlar, pürüzsüz olanlar, engebeli olanlar, pembe olanlar, siyah olanlar, karanlıkta parlayanlar, pille çalışan olanlar, uzaktan kumandalı olanlar ve hatta 'akıllı' olanlar! Kişi ne olursa olsun, yer ne olursa olsun, vücudunuzu zevkle tutuşturacak ve tutkunuzu dünyaya haykırmak istemenize neden olacak bir vibratörün olması garantidir.

Ancak size sunulan yüzlerce farklı seçenek arasından doğru vibratörü nasıl bulabilirsiniz? İyi haberlerimiz var! Burada, size vibratör dünyası hakkında tam bir hikaye vereceğiz ve sizin için kesinlikle mükemmel seks oyuncağını bulana kadar tüm farklı tür ve tarzlarda size rehberlik edeceğiz. Şu anda orada, bekliyorum, hadi gidip ikinizin buluşmasına yardım edelim!

Farklı Vibratör Türleri

Başlangıç ​​olarak, nasıl kullanıldığına, hangi özelliklere sahip olduğuna ve diğer özel tasarım öğelerine bağlı olarak birkaç farklı vibratör kategorisi olduğunu bilmek önemlidir. Dikkat edilmesi gereken bir nokta, bazen insanların yanlışlıkla bir vibratörden yapay penis olarak söz edebilmesidir ve bunun tersi de geçerlidir. Benzer olsalar da aralarında birkaç temel fark vardır.

Birincisi, yapay penislerin deneyimin hislerini değiştirecek güçlü işlevleri veya kontrolleri yoktur, oysa vibratörler elbette vardır. Birçok farklı kombinasyonda çok çeşitli kontrol edilebilir hisler sunacak vibratörler bulabilirsiniz. Bazı modeller vızıldar, bazıları nabız atar, bazıları döner ve hatta bazıları itilir!

İkincisi, yapay penisler genellikle fallik şekilli, uzun ve sağlamdır. Vibratörler çok daha geniş ve daha çeşitli tasarımlar, şekiller ve boyutlarda olabilir. Bazı stiller yapay penislerle tam olarak aynı görünür, sadece ilave zevk uyandıran işlevlerle birlikte, bazıları çok daha küçüktür ve avucunuzun içine sığabilir. Anlamımızı anlarsanız, bazı vibratörler aynı anda iki yere sığacak şekilde kavisli ve şekillendirilmiştir. Hatta bazı vibratörler her iki partnere aynı anda zevk verecek şekilde tasarlanmıştır. Vibratör tasarımcılarının şekilleri ve stilleri ile çok yaratıcı olabileceklerine inansanız iyi olur!

Artık dildolar ve vibratörler arasındaki farkı temizlediğimize göre, işte nihai orgazm arkadaşı arayışınızda seçebileceğiniz ana vibratör kategorileri. Fantazimarketim'den Alışveriş Değnek Masajı

Değnek Masaj Aletleri

Her şeyi başlatan vibratör tarzı budur. Basit bir tasarıma sahip, ancak nasıl çalıştıkları açısından güçlü olan çubuk masaj aletleri, genellikle kontrolleri ve pilleri veya güç kablosunu içeren uzun bir el çubuğuna takılı yuvarlak bir uçtan oluşur. Açıldığında, masaj aletinin yuvarlatılmış ucu farklı ayarlanabilir yoğunluk ayarlarında titreşir. Değnek masajları en çok klitorisi uyarmak için kullanılır, ancak vücudunuzun herhangi bir yerinde onları hissetmek istediğiniz hoş hisler sağlayabilir.

Değnek masaj aletleri, vibratör dünyasına harika bir giriş niteliğindedir ve farklı hisleri deneyimlemeniz için birçok ek ve aksesuara sahiptir. Birçok insan için, yatak odasında heyecanlandıklarında gidip seks oyuncağıdırlar. Kullanımı kolaydır ve inanılmaz derecede iyi çalışırlar. Bir asa masajı vibratörünün kanıtlanmış tasarımıyla kesinlikle yanlış gidemezsiniz! 

Mermi Ve Yumurta Vibratörleri

Zevki gerçekten toplayan cep boyutunda bir vibratör için mermi veya yumurta titreşiminden başkasına bakmayın! Bu kompakt küçük oyuncaklar, inanılmaz titreşim hislerini tam olarak istediğiniz yere koymanın harika bir yoludur ve cebinizde veya çantanızda kolayca gözden uzak durmanızı sağlayacak kadar ihtiyatlıdır. Hatta bazıları ekstra gizlilik için tam olarak bir ruj gibi görünecek şekilde tasarlandı !

Tabii ki, küçük olmaları temel oldukları anlamına gelmez. Farklı türde bir orgazmik deneyim için nabızların şeklini değiştirmek veya yoğunluğu artırmak için ayarlanabilir titreşim ayarlarına sahip birçok mermi ve yumurta titreşim modeli vardır. Mermi ve yumurtalar, cinsel ilişki sırasında veya solo mastürbasyon oyun sürenizin bir parçası olarak klitorise ekstra heyecan katmanın harika bir yoludur. Tüm Mermi ve Yumurta Vibratörlerini İncele Fantazimarketim'den Gerçekçi Vibratörler Satın Alın

Gerçekçi Vibratörler

Gerçeğe olabildiğince yaklaşmak istiyorsanız, sizi gerçekçi vibratörlerle tanıştırmamıza izin verin! Bu inanılmaz seks oyuncakları , gerçek horozların boyutunu, şeklini ve hissini taklit etmek ve bunları bir vibratörün harika hisleriyle birleştirmek için tasarlanmış ve şekillendirilmiştir. Tercihiniz ne olursa olsun, ister belirli bir boyut ister belirli bir cilt tonu olsun, tam istediğiniz gibi olacak gerçekçi bir vibe seks oyuncağı var.

Hatta işleri bir adım öteye taşıyabilir ve kendi gerçekçi vibratörünüzü yapabilirsiniz! Clone-a-willy adı verilen bir ev kiti kullanarak , eşinizin penisinin mükemmel bir kalıbını oluşturabilir ve daha sonra kendi özel vibratörünüz için bir silikon malzeme ve dahili bir vibe ünitesi kullanarak üyesini yeniden yaratabilirsiniz. Partnerinizle aranızda çok fazla mesafe olduğu veya sadece ikiye bir deneyim istediğiniz zamanlar için, bunlar kesinlikle harikadır! Tüm Gerçekçi Vibratörleri İncele FantazimarketimG noktası vibratörleri satın alın

G Noktası Vibratörleri

Gerçekten yerinde olan bir cinsel zevk deneyimi için, bir g-spot vibratörü kesinlikle denemek isteyeceğiniz şeydir. Bu vibratörler, bu titreşim hislerini yer sarsan orgazmlar için defalarca g noktasına kolayca yerleştirmek için özel olarak şekillendirilmiş ve kavislidir.

G noktası titreşimleri, yalnız mastürbasyon oyunları için ve ayrıca partnerinizle birlikte ön sevişme sırasında kullanım için son derece popülerdir. Siz onları doğru noktaya yönlendirirken titreşimi kontrol etmelerine izin verin ve sonra yolculuğun tadını çıkarın! Tüm G Noktası Vibratörlerini Satın Alın Fantazimarketim'den Tavşan Vibratörleri Satın Alın

Tavşan Vibratörleri

İçeride ve dışarıda en iyi yerlerin tümüne çarpan çift etkili bir vibe için, gitmenin yolu bir tavşan havasıdır! Bu sevimli küçük seks oyuncakları, şimdiye kadar yaşadığınız en yoğun orgazmların bazıları için vajinayla aynı anda klitorise masaj yapar. Aslında, birçok kadın klitorise doğrudan uyarılmadıkça doruğa ulaşamaz, bu nedenle tavşan titreşimlerinin neden bu kadar popüler olduğunu anlamak kolaydır.

Birçok tavşan titreşimi de g-spot titreşimleri gibi şekillendirilmiş ve kavislidir, böylece farklı vibratör stillerinin aynı anda sunduğu en iyi hisleri deneyimleyebilirsiniz! Tavşan titreşimleri, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar ve gözden geçirenler tarafından sürekli olarak en iyi seks oyuncakları türlerinden biri olarak derecelendirilir. Tüm Tavşan Vibratörlerini İncele Fantazimarketim'den Klitoral Uyarıcı Satın Alın

Klitoral Uyarıcılar

Tavşan titreşimleri, vajinanın yanı sıra klitoris için de vızıldayan çift görevli titreşimler olsa da, klitoral uyarıcılar, inanılmaz derecede yoğun orgazmlar getirmek için klitorise süper odaklanmıştır. Klitoral uyarıcılar birkaç farklı stilde gelir ve çeşitli hisler sunar. Bazıları titrer, bazıları titreşir ve hatta bazıları klitoris üzerindeki oral hareket hissini taklit etmek için yumuşak emiş üretir.

Klitoral uyarıcılardaki en ünlü isimler Womanizer ve Satisfyer'dır ve her iki marka da binlerce ve binlerce ÇOK mutlu kadından inanılmaz yorumlar almıştır. Bir kez klitoral uyarıcı kullanmaya başladığınızda, asla bırakmak istemeyeceğinizi ilk söyleyenler onlar olacak! Tüm Klitoral Stimülatörleri İncele Fantazimarketim'den Anal Vibratörler Satın Al

Anal Vibratörler

Arka tarafta eğlenmek için, isteyeceğiniz şey anal vibe. Anal vibratörler, işlev olarak diğer vibratör türlerinin çoğuna benzer, ancak şekil genellikle farklı olan şeydir. Arka kapıdan en iyi zevki sağlamak için, çoğu anal titreşim , yerleşik titreşimli harekete sahip bir popo tıkacı veya anal boncuk dizisi şeklini alır . Vajina ve popo için ayrı şaftlarla çift penetrasyon hareketi sağlamak için tasarlanmış bazı titreşimler dahil olmak üzere başka birçok stil de vardır.

Bazı anal titreşimler prostatın uyarılması için tasarlanmıştır , bu da onları erkekler ve partnerleri arasında son derece popüler kılar. Ayrıca anal titreşimi olan horoz halkaları da var. Herkesin zevk alacağı seksi bire bir anlaşma gibi! Tüm Anal Vibratörleri İncele Fantazimarketim'den Çift Vibratör Satın Alın

Çiftler Vibratörler

İkiye bir demişken, çift vibratörleri eşzamanlı stimülasyon için olduğu yerde! We-Vibe gibi çift titreşimleri, her iki ortağa da eşi benzeri olmayan inanılmaz, yoğun bir cinsel deneyim sunan harika cihazlardır. Uzaktan kumandalı çalma, önceden programlanmış titreşim sekansları ve aklınızı başınızdan alacak müzik çalma listesi senkronizasyon eylemi için bir akıllı telefona bağlanabilen 'akıllı' modeller bile var! Tüm Çift Vibratörlerini Satın Al

Boyut Önemlidir Ve Şekil De Öyle

Elbette kulağa klişe gelebilir, ancak gerçek şu ki boyut önemli ve hayal edebileceğiniz basmakalıp nedenlerden dolayı değil. Herkesin vücudu farklıdır ve aynı vibratör her zaman tüm insanlar üzerinde doğru noktalara çarpmayacaktır. Sizin için doğru boyutu ve şekli bulmak, iyi bir deneyim ile çatıyı hemen havaya uçuran bir deneyim arasındaki farkı yaratabilir!

Ne tür bir vibratör isteyebileceğinizi düşündüğünüzde, sizi kurtarmak için normalde ne gerektiğini düşünün. Seks yaptığınızda veya mastürbasyon yaptığınızda, vücudunuzda her zaman ulaşmak istediğiniz sihirli yerler nelerdir? Ne kadar büyük, uzun ve geniş olmak istersiniz? % 100 emin olmayabilirsiniz, bu yüzden bilmenin en iyi yolu, sizin için işe yarayan sihirli boyut ve şekil karışımını bulana kadar birkaç farklı boyut ve stil denemektir.

Buzz, Döndürme, Darbe, İtme Veya Yukarıdakilerin Hepsi?

Tıpkı farklı boyut ve şekil kombinasyonları olduğu gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli hisler ve işlevler de bulacaksınız. Bazı vibratörler işleri basitleştirir ve deneyimi istediğiniz gibi özelleştirmek için genellikle ayarlanabilir yoğunluk ayarlarıyla hoş titreşimler sunmaya odaklanır.

Bununla birlikte, daha fazla heyecan için yerleşik dönen boncuklara veya çıkıntılara sahip vibratörler de vardır. Bazılarının nabız gibi atan, ritmik bir hareketi vardır ve bazıları da siz onları kullandıkça itebilir. Bu tür hislerden birini ya da hepsini arıyor olsanız da, kesinlikle işi yapacak bir titreşim var.

Vibratörünüzün Nereye Gitmesini İstiyorsunuz?

Vibratörler için alışveriş yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer şey de, onu kullanmayı düşündüğünüz yer ve yatak odası veya tatilde demek istemiyoruz. Vajinal titreşimler, klitoral titreşimler, anal titreşimler ve prostat titreşimleri şekil ve stil açısından biraz farklıdır ve vücudunuzun farklı bölümlerini uyarmak için tasarlanmıştır, bu nedenle iş için doğru seksi aracı seçmek, en büyüğünü elde etmenizi sağlayacaktır. orgazmik etki ve en iyi deneyim.

Küvet Veya Duşta Kullanım İçin Islak Ve Vahşi Vibratörler

Bu oyuncağı duşa götürmek veya küvette biraz yalnız başına kaliteli zaman geçirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse, tamamen su geçirmez ve ıslakken kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış olanı aramalısın. İstediğiniz son şey, suyun olmaması gereken bir yere girmesi ve yeni favori oyuncağınızın mahvolmasıdır. Su geçirmez titreşimler , paket üzerinde açıkça belirtilecektir, bu nedenle satın almadan önce yakından baktığınızdan emin olun.

Silikon, Plastik Veya Metal?

Vibratörünüzü düşünürken, malzemenin sahip olacağı duygu türünü düşünün. Silikon yumuşak ve ipeksi bir his verirken, metal ve cam dildolar pürüzsüz ve sert bir yüzeye sahip olacaktır. Hepsi harika seçenekler, ancak sonunda birinin hissini diğerine tercih etmeye başlayabilirsiniz. Vibratör veya yapay penis malzemesi de kayganlaştırıcı türlerini belirleyecektir.Bazı yağlayıcı türleri her tür vibratör malzemesi için uygun olmayabileceğinden kullanabileceğiniz - örneğin, silikon vibratörlerle silikon yağ kullanamazsınız. Bu nedenle, satın almadan önce üretici tarafından% 100 uyumlu olduklarından emin olmak için hangi tür yağların önerildiğini kontrol etmeniz önemlidir. Emin değilseniz yardım etmek için buradayız - 1.888.780.PINK (7465) numaralı telefondan bizi ücretsiz arayın.

Gücü Hisset

Bu anahtarı çevirdiğinizde, vibratörün gücü kesinlikle büyük bir fark yaratacaktır. Bazılarının daha büyük, daha güçlü motorları varken, diğerleri çalışırken çok daha sessiz olabilir. Bir prize takılan veya pille çalışan bir vibratör isteyip istemediğinizi de düşünmeniz gerekir. Pille çalışan bir vibratörle giderseniz, normal kullanıma hazır piller kullanan veya yerleşik bir şarj edilebilir pili olanlardan birini seçmeniz gerekir . Tüm bu seçeneklerin avantajları vardır, bu nedenle, enerjinizi nerede kullanmayı beklediğiniz ve pillerin ne kadar dayanmasını istediğinizi dikkatlice düşünün.

Genel olarak, fişli vibratörler en fazla gücü sunarken, pille çalışan vibratörler daha taşınabilir ve kullanışlıdır. AA veya AAA gibi standart pilleri bulmak kolaydır ve her zaman mevcuttur, ancak dahili şarj edilebilir piller, bittiği zaman bittikten sonra yeni pil satın almanın ek maliyetine sahip olmayacağınız anlamına gelir. Ancak, siz hazır olduğunuzda gitmeye hazır olması için şarjlı tutmanız gerektiğini hatırlamanız gerekir.

Ek olarak, vibratördeki ayarlanabilirlik miktarını da karşılaştırdığınızdan emin olun. Bazılarının yalnızca bir veya iki ayarı varken, diğerlerinin seçim yapabileceğiniz birden fazla titreşim ve uyarma seçeneği vardır. Seanslarınızı özelleştirmek ve yeni şeyler denemek istiyorsanız, yeni vibratörünüzde bu tür özellikleri arayın.

Daha İyi Zevk Için Kayganlaştırıcılı Kaydırın

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, vibratörünüzün malzemeleri için doğru yağları seçmelisiniz, ancak bir yağ kullanmanın kesinlikle yapmak isteyeceğiniz bir şey olduğu konusunda hata yapmayın. Her şey daha kolay kaydıklarında ve kaydıklarında her zaman daha iyi hisseder ve biraz doğru yağ ile vibratörünüzden kesinlikle daha fazla zevk alırsınız.

Neredeyse tüm titreşimler su bazlı yağlar için güvenli olacaktır , bazı silikon bazlı yağlar ise silikon malzemelerden yapılan titreşimlerle ilgili problemler için potansiyel oluşturabilir. Özel vibratörünüz için neyin en iyisi olduğundan emin olmadığınızda, ürün açıklamalarını kontrol edin - hangi yağların kullanılacağına dair netlik sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz - ve net olmayan bir ürünle karşılaşırsanız - 1.888 numaralı telefondan bizi ücretsiz arayın.

İster silikon bazlı kayganlaştırıcıya ister su bazlı yağlamaya ihtiyacınız olsun, aralarından seçim yapabileceğiniz neredeyse sayısız seçenek vardır, her biri kendi benzersiz his ve hislerine sahiptir. Vibratörünüzle birlikte kullanmak için ısınma kayganlaştırıcıları, karıncalanma yağları, zevk arttırıcı yağlar ve aromalı yağlar bulabilir ve her kullandığınızda çok çeşitli cinsel lezzetler yaşayabilirsiniz. Tüm Seks Yağlarını İncele

Fiyatın Doğru Olduğundan Emin Olmak

Bir vibratör için alışverişe ilk başladığınızda, fark edeceğiniz ilk şeylerden biri geniş fiyat aralığıdır. 30 dolarlık bir vibratör ile 300 dolarlık bir vibratör arasındaki farkın tam olarak ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Temelde, bahsettiğimiz tüm özellikler ve faktörler ve her birinin sahip olduğu kombinasyon tarafından belirlenir.

Vibratörünüzden ne istediğinize bağlı olarak, maliyet biraz değişebilir. 20 $ 'dan başlayan, kompakt, plastikten yapılmış, pille çalışan ve ayarlanabilir yoğunluk ayarlarına sahip vibratörler bulabilirsiniz. Daha güçlü motorlar, daha kaliteli malzemeler, su geçirmezlik, taşıma çantaları ve diğer özellikler gibi daha fazla özellik eklemeye başladığınızda, biraz daha fazla yatırım yapmayı bekleyebilirsiniz.

Günün sonunda, vibratörünüze ne kadar harcayacağınız nihayetinde size kalmış. Ancak, zevkinize gelince, buna değmez misiniz? Evet, tabii ki öylesin! En iyi cinsel zevki hak ediyorsunuz, bu yüzden konuştuğumuz tüm farklı yönlere baktığınızdan ve sizin için doğru vibratörü aldığınızdan emin olun. Bir dakika bile pişman olmayacağınızı söylediğimizde bize güvenin!

İyi Titreşimleri Hissedin

Artık bir profesyonel gibi vibratör alışverişi yapacak donanıma sahip olduğunuza göre, neyi bekliyorsunuz? Git ve beklediğin mükemmel vibratörü bul! Elbette, ek yardıma ihtiyacınız olursa, her zaman yanınızdayız! Seks oyuncakları blogumuzda bulunan tüm yararlı makaleleri ve kaynakları kaçırmayın veya bizimle 1.888.780.7465 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz ve sahip olduğunuz belirli soruları yanıtlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.