Cart0Item(s)

Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Penis Halkası ve Uzatıcı Kılıfları

   

84 Kayıt

   

84 Kayıt

Horoz halkaları o kadar kullanışlı ve eğlencelidir ki, horoz halkalarının erkekler için mevcut olan en iyi seks oyuncakları türlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcı için zevki yoğunlaştırmaya yardımcı olurken, aynı zamanda uzun bir süre ereksiyonu sürdürmelerine yardımcı olurlar ve bundan sonra eş için de daha tatmin edici bir deneyim sağlayarak genel cinsiyet kalitesini arttırırlar. Penis halkaları ve penis halkaları olarak da bilinen bu küçük cennetsel zevk harikaları, yalnızca kullanıcının cinsel cesaretini artırmakla kalmaz, aynı zamanda erken boşalma gibi sorunlara da yardımcı olur. Penis halkaları gibi erkek seks oyuncakları , var oldukları ilk zamandan beri uzun bir yol kat etti ve şimdi, aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha fazla renk, doku ve malzeme seçeneği var.

Penis Halkası Nasıl Çalışır?

Horoz halkalarının işlevi çok basittir. Başlangıçta, kullanıcının hardonu normalden daha uzun süre korumasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bunu, kan akışının penisten çekilmesini kısıtlayarak yaparlar. Dokular gerildiğinde ve fazla kanla dolduğunda penis sertleşir. Penis halkaları şaftın altına yerleştirilir ve burada sıkı bir tutuş sağlar ve ereksiyonu sürdürmek için peniste depolanan kanı tutar. Tom of Finland tarafından horoz yüzük

Sahada Oynama - Farklı Horoz Halkaları

Standart horoz halkalarının, erkeklerin cinsel ilişki sırasında dışsal bir zevk duygusu elde etmeleri için tek seçenek olduğu zamanlar geride kaldı. Şimdi, seçenekler birçok farklı türe ve bu türlerin başka varyasyonlarına göre değişir. Aşağıda, çeşitliliğe boğulmadan kendiniz için en iyi horoz halkalarını seçmenize yardımcı olmak için açıklanan ana horoz halkası türleri verilmiştir. renkli horoz halkası

Standart Horoz Halkaları.

İsminden de anlaşılacağı gibi, standart penis halkaları, penisin etrafına oturan ve ereksiyonu sürdürmenin yanı sıra temel uyarıları başlatan basit yuvarlak halkalardır. Bu halkalar çoğunlukla son derece gerilebilir malzemeden yapılmıştır, böylece kullanıcılar bunları kolayca dik bir penise yerleştirebilirler. Kullanımı ve giymesi daha kolay olan standart horoz halkaları, yeni başlayanlar ve yakın zamanda seks oyuncakları dünyasına yeni giren kişiler için mükemmel bir türdür. Temel horoz halkaları, sadece bir performans arttırıcı arıyorsanız ve zevke ekleyecek bir şey arıyorsanız ideal olarak çalışır. Kauçuk ve silikon, bu horoz halkalarını yapmak için kullanılan birincil malzemelerdir. Esneme seviyesine bağlı olarak, standart penis halkaları da horoz ve bilye halkaları olarak iki katına çıkarılabilir.

Horoz ve Top Yüzükler.

Bu tür penis halkaları hem penisi hem de testisleri uyarmak için kullanılır. Standart varyantlardan biraz daha karmaşık olan horoz ve bilyeli halkaları taktığınızda biraz sabır gerektirir. Penis tek seferde içeri girebilirken, toplar belirlenen deliğe tek tek konulmalıdır. Testisleri önce belirlenmiş halkalarının içine koymanız ve ardından penis ile devam etmeniz daha iyidir. Çoğu horoz ve top halkası, kullanıcıların takarken herhangi bir sorunla karşılaşmamalarını sağlamak için son derece esnek yapılmıştır. Bunları 8 rakamının şeklini oluşturan horoz halkaları olarak tanıyabilirsiniz.

Quick Release Horoz Halkaları.

Ayarlanabilir horoz halkaları olarak da bilinirveya kementli horoz halkaları, çabuk çıkarılabilen horoz halkaları, yalnızca malzeme açısından değil, aynı zamanda boyut ve şekil açısından da son derece esnek bir şey arayanlar için nihai seçimdir. Hızlı açılan horoz halkaları, halkanın iki gevşek ucunu tutan bir ayarlayıcıya sahiptir. Kullanıcının istediği zaman istediği basınç sızdırmazlığına göre ayarlanabilir. Yeni başlayanlar için bir başka harika seçim olan kement halkaları takmak daha kolaydır çünkü malzemenin esnemesi ile mücadele etmek zorunda değilsiniz. Eğer kendinizi gevşek hissederseniz, o zaman tutuşu kolayca gevşetebilir, testisleri ve penisi bir araya getirebilir ve testislerin içine sığması için kavga etmeden halkayı yeniden düzenleyebilirsiniz. Onları yeni başlayanlar için mükemmel kılan bir başka özellik de, nihai zevkli seviyelerini bulmak için sıkılıkla deney yapmak için kullanılabilecek olmalarıdır.

Gözyaşı Horoz Yüzüğü.

Az bilinen bir gerçek, penis, prostat ve testisler, bir erkek vücudunun çevresindeki tek erojen bölgeler değildir. Dışarıdaki bazı erkekler ayrıca perineumu (anüs ve skrotum arasındaki boşluk) vücutlarında çok erotik bir nokta olarak buluyor ve daha yoğun orgazmlara ulaşmaya yardımcı oluyor. Perineyi vücudunuzun hassas bir parçası olarak bulursanız, gözyaşı horozu sizin için en iyi seks oyuncağını çalar. Bu horoz halkasının bir ucunda perine boyunca sürtünen ve ek stimülasyon sağlayan mızrak benzeri bir uzantı vardır. Bu bölüm yalnızca kullanıcının deneyimine keyif katmak için yapılmıştır ve en basit şekilde harikalar yaratır. horoz halkası

Titreşimli Dick Yüzükler.

Bir titreşimli horoz halka sadece giyen zevk sağlar ama aynı zamanda seks yaparken klitoris uyarıcı son derece yararlı kanıtlıyor. Sert itme hareketleri sırasında şaftın dış vajina duvarları ile klitoris arasında yapılan temas, penis halkasından gelen titreşimin hem partner hem de kullanıcı için uyarıcı olmasını sağlar. Halkanın içine küçük bir titreşimli topun sığabileceği seçenekler mevcuttur. Diğer uçlar arasında ayrı, tek kullanımlık titreşimli bir top bulunan halkalar, pille çalışan titreşimli penis halkaları ve şarj edilebilir titreşimli halka halkaları bulunur.

Butt Plug Horoz Halkaları.

Daha maceraperest olanlar için popo tapalarla birleştirilmiş horoz halkaları yapılmıştır. Seks yaparken prostat stimülasyonundan hoşlanıyorsanız, popo fişi halkaları ideal seks oyuncağınızdır. Popo tapalı horoz halkaları hem titreşimli hem de titreşmeyen halkalar olarak gelir, bu nedenle seçeneklerinizi keşfettiğinizden ve en iyi olanı aldığınızdan emin olun.

Çift Penetrasyonlu Horoz Halkaları.

Sahte penis veya yapay penis ile birlikte, çift ​​penetrasyon horoz halkası, seks oyununu zevk dünyasında birkaç adım daha ileriye götürmeyi seven çiftler için mükemmel horoz halkalı seks oyuncağıdır. Bir yapay penis ile birlikte, bazı çift penetrasyonlu penis halkalarında ayrıca bir tavşan klitoris stimülatörü bulunur. Tavşan horoz halkaları adı verilen basit bir tavşan uyarıcısına sahip başka bir varyant daha var. Seçiminize ve eşinizin tercihlerine bağlı olarak, bu seçenekleri daha ayrıntılı inceleyebilir ve her ikiniz için de ideal olanı seçebilirsiniz. uyarıcı projeksiyonlu horoz halkası 

Malzeme

İdeal boyutla birleştirilmiş bir horoz halkasının malzemesi, kullanıcı için konfor seviyesine karar verecektir. Horoz yüzüğünüzün malzemesine karar verirken bolca zaman ve para harcamak akıllıca bir şey. İşte materyaldeki en iyi seçeneklerden bazıları hakkında kısa bir bilgi: Fan Fabrikası tarafından horoz halkası

Silikon: Seks oyuncakları yapmak için açık ara en güvenli ve en çok kullanılan malzemelerden biri silikon, dayanıklılık ile birlikte getirdiği gerçekçi his ile bilinir. Silikon horoz halkaları hipoalerjeniktir, yani özel bölgelerinizin hassas cildi için alerjik reaksiyon tehdidi oluşturmazlar. Malzemenin esnekliği de çok iyidir, bu nedenle hassas ciltleriyle hiçbir şeyi şansa bırakmayan insanlar için çok yararlıdır.

TPE: Termo-Plastik Elastomer aynı zamanda silikon gibi hassas ciltler için iyi çalışan ancak gözenekli hale gelebilen ftalat ve alerjen içermeyen bir malzemedir, bu da uygun şekilde bakılmazsa bakteri kolonilerinin oluşmasına yol açar. TPE horoz halkalı bir prezervatif kullanmak, seks oyuncağının dayanıklılığını artırabilir ve bakteri sayısının azalmasını önleyebilir.

Metal ve Cam: Cam ve metal horoz halkaları hiç esneyemezken, partinin en dayanıklı ve bakımı en kolay olanıdır. Tüm cilt tipleri için tamamen güvenli olan metal ve cam horoz halkaları hoş görsellere sahiptir, kolay temizler ve sıcağa oldukça iyi tepki verir. Gerilme olmaması, deneyimli c-ring kullanıcıları için daha uygun oldukları anlamına gelir.

Kauçuk ve ABS Plastik: Lastik horoz halkaları piyasada yaygın olarak bulunmasına rağmen, silikon veya metal penis halkaları kadar güvenli olduklarına inanılmamaktadır. Seks oyuncakları yapmak için kullanılan kauçuk ve ABS plastik, genellikle cildiniz için toksik olan ftalatlarla indüklenir. Bu iki varyanttan birini satın alıyorsanız, materyali işlemek için ftalatların kullanılmadığından emin olun. gümüş horoz yüzük

Bir horoz halkası nasıl boyutlandırılır?

Bir horoz yüzüğünü boyutlandırmak zor bir işlem olabilir, eğer bunu ilk kez yapıyorsanız ve bize güveniyorsanız, yanlış bedenle sonuçlanmak istemezsiniz. Yöntemi bazı basit adımlara ayıralım.

Bir mezura alın ve dik penisinizin tabanının çevresini ölçün. Ölçüm bandını, almak istediğiniz horoz halkasının türüne bağlı olarak testislerin tabanı etrafına sararsınız.

Çevreyi inç cinsinden ölçtükten sonra elde ettiğiniz sayıyı Pi'nin değeri 3,14'e bölün.

Söz konusu hesaplamayı yaptıktan sonra alacağınız değer, almanız gereken horoz halkasının çapı olacaktır. Biraz daha fazla basınç uygulamak isterseniz 0,2 inç azaltabilirsiniz.

Çift ​​horoz halkası nasıl kullanılır Çoğu marka ve üretici, c-halkalarının özelliklerini milimetre biçiminde verir. Eğer almak istediğinizde durum böyleyse, boyutu milimetre olarak elde etmek için horoz yüzüğünüzün çevresini 25.4 ile çarpın. Boyutu bulmanın bir başka basit yolu, çevrimiçi bir ücretsiz c-yüzük boyutu hesaplayıcı kullanmaktır.

Clit tarafından renkli horoz halkaları Ne bekleyebileceğinizi?

Eğer "horoz halkaları işe yarıyor mu?" Diye merak ediyorsanız, kesinlikle işe yaradıklarından emin olun. Sadece ED (erektil disfonksiyon) için horoz halkaları bulmakla kalmaz, aynı zamanda cinsel gücünüzü artırmak, boşalma süresini geciktirmek ve resme biraz daha fazla zevk katmak için de bulabilirsiniz. C-yüzük takarken çok dikkatli olun. Sarhoş olmadığınızdan veya horoz halkası takılıyken bayılma riskinin bulunmadığından emin olun. 30 dakikadan fazla takılmamalıdır, çünkü daha fazla süre penis içindeki kan damarlarına zarar verebilir. Güvenlik, uyanıklık ve bir horoz halkası takmak, hem sizin hem de eşinizin zevk oyunlarından tamamen tatmin olmasını sağlamak için ihtiyacınız olan tek şeydir.